یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ |٢٠ صفر ١٤٤١ | Oct 20, 2019
آیت الله حسینی بوشهری

حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: ما نیز همانند شما نسبت به مجامع بین المللی خوشبین نیستیم؛ لذا تنها راه این برون رفت از مشکلات این است که استراتژی مناسبی برای پیروزی بر دشمنان داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار اکرم الکعبی، دبیر حزب النجباء عراق، اظهار داشت: حوادث غمبار در کشورهای عربستان و نیجریه که موجب شهادت آیت الله نمر باقر النمر و زخمی شدن شیخ زکزاکی شده است را خدمت شما بزرگواران تسلیت عرض می نمایم.

 وی ابراز داشت: تجربه انقلاب اسلامی این پیام روشن را به تمام ملت های آزاده دنیا می دهد که می توان در سایه اعتماد به خداوند متعال و استقامت می توان به پیروزی دست پیدا کرد.

مدیر حوزه های علمیه خاطرنشان ساخت: ما نیز همانند شما نسبت به مجامع بین المللی خوشبین نیستیم؛ لذا تنها راه این برون رفت از مشکلات این است که استراتژی مناسبی برای پیروزی بر دشمنان داشته باشیم.

*توطئه داعش انتقام گیری از بیداری اسلامی است

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: در حقیقت تمام توطئه ها در یمن، نیجریه، عراق، سوریه و ... نوعی انتقام گیری در مقابل بیداری اسلامی و حرکت های مقاومت اسلامی است.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان داشت: آمریکا با حضور در منطقه به دنبال دشمنی با انقلاب اسلامی ایران است و چون در توطئه های خود در مقابل این انقلاب مأیوس شده اند، تلاش می کنند به همراهان این انقلاب ضربه وارد نمایند.

*رفع مشکلات عراق با وحدت مسئولین، علما و مردم به دست خواهد آمد

امام جمعه قم اظهار داشت: ما تنها راه رفع مشکلات در عراق را وحدت میان سیاسیون، علما و توجه به سخن مرجعیت می دانیم و این راه برون رفت از مصائب و مشکلات عراق است.

آیت الله حسینی بوشهری ابراز داشت: تجزیه عراق واقعیتی است که به صورت محرمانه از مدت ها قبل از آن مطلع بودیم؛ اینجاست که مرجعیت، سیاسیون و مردم می توانند با یکپارچگی و همدلی با آن مقابله نمایند.

وی خاطرنشان ساخت: حضور شما به عنوان مجموعه ای با نشاط قابل تقدیر و تحسین است و حضور شما را در ایران اسلامی گرامی داشته و برای موفقیت شما دعا می کنیم.

*ما در کنار عراق بوده و خود را در مصائب شما شریک می دانیم

مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: ایران اسلامی، مسئولین، مرجعیت، علما و تمام شخصیت ها خود را در کنار عراق سربلند دانسته؛ برای پیروزی شما دعا کرده و از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند بود.

عضو خبرگان رهبری با بیان این مطلب که مسئولین ایرانی تا به امروز در بُعد معنوی و مادی همراه با عراق هستند، بیان داشت: ما عراق را همانند کشور خود دانسته و در شادی ها و مصیبات شما خود را شریک می دانیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =