دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ |۳۰ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 24, 2020
آیت الله مقتدایی

حوزه/ قائم مقام جامعه مدرسین با بیان اینکه حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مایوس می کند، گفت: هرچه حضور و انسجام ملت بیشتر باشد، پاسخ قاطع تری به تهدیدات دشمنان است.

آیت الله مرتضی مقتدایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به فرا رسیدن ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ملت شریف، مومن، متدین، انقلابی و ولایی ایران همواره از ابتدای پیروزی انقلاب در صحنه حضور داشته اند و از نظام حمایت کرده و وحدت و انسجام خود را تا امروز که 38سال از انقلاب می گذرد، حفظ کرده اند.

وی بر لزوم حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سال های گذشته از حساسیت خاصی برخوردار است.

قائم مقام جامعه مدرسین با اشاره به تهدیدات آمریکا، اظهار داشت: رئیس جمهور جدید آمریکا تهدیداتی کرده و گفته ایران باید از من بترسد و همه گزینه ها روی میز است؛ ما امیدوار هستیم ملت شریف، انقلابی و شجاع ایران پاسخ قاطعی به این تهدیدها در روز 22 بهمن با حضور همه جانبه و گسترده خود در راهپیمایی بدهند.

دبیر دوم شورای عالی حوزه با بیان اینکه حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مایوس می کند، افزود: هرچه حضور و انسجام ملت بیشتر باشد، پاسخ قاطع تری به تهدیدات دشمنان است و آنها متوجه خواهند شد، ملت بزرگ ایران تحت تاثیر این تهدیدها قرار ندارد و ارزشی برای این حرف ها قائل نیست.

آیت الله مقتدایی با اشاره به سخنان قاطع امام خمینی(ره) در سالروز ورود به ایران مبنی بر اینکه «من در دهن این دولت می زنم و به پشتیبانی ملت، دولت تعیین می کنم»، گفت: مرحوم حضرت امام(ره) با قاطعیت به تهدیدات پاسخ می دادند و حساب کار دست آنها آمد و کنار رفتند و انقلاب به پیروزی رسید.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه ملت ایران تابع امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند و همان قاطعیت را نشان می دهند، گفت: ملت شریف ایران با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن به دشمن نشان دهد که این تهدیدها اثری ندارد و همچنان در حمایت از نظام، ولی فقیه و ارزش های اسلامی تا پای جان ایستاده اند.

رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران در پایان با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «رمز پیروزی ما وحدت است»، گفت: ان شاءالله ملت ایران این وحدت را از خود در روز 22 بهمن نشان خواهد داد و تداوم پیروزی را تضمین می کنند.

انتهای پیام/313/33

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =