یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ |۲۹ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 23, 2020
شهید بهشتی

حوزه/حوزه علمیه اصفهان با توجه به آینده نگری که در سطح عمرانی از سال های قبل داشته، اکنون هیچ گونه کمبودی برای اسکان طلاب در حال تحصیل نداشته و نیاز حوزه اصفهان به مدارس جدید به صورت کامل رفع شده که این خود یک موفقیت بزرگ است.

 به گزارش خبرگزاری «حوزه» اصفهان،آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد،  پیش از ظهر امروز در  مراسم افتتاحیه مدرسه علمیه جدید شهید بهشتی اظهار کرد: در مدارس قدیمی، چیزی به عنوان مدرس وجود ندارد، لذا با توجه به افزایش حجم طلاب در حال تحصیل و تعدد کلاس های درسی و دروس، نیاز به مدرس برای طلاب جدی است.

وی با اشاره به اینکه در طول یک دهه گذشتهبا کمک خیرین و کمک های مردمی و دولتی توانسته اند بالغ بر 15 پروژه عمرانی مدرسه علمیه سازی در سطح استان را تکمیل کنند گفت: در حال حاضر شامل افتتاح مدرسه علمیه شهید بهشتی هستیم که دارای 15 مدرس است.

مدیر حوزه علمیهاصفهان تاکید کرد: مدرسه علمیه شهید بهشتی  با دارای بودن 15 مدرس به عنوان مجموعهای مدرس جهت رفع نیاز طلاب مدارس علمیه قدیمی میرزاحسین، مدرسه علمیه درب کوشک و علی قلی آقا تهیه و ساخته شده است.

وی افزود: حوزه علمیه اصفهان با توجه به آینده نگری که در سطح عمرانی خود داز سال های قبل داشته است اکنون هیچ گونه کمبودی برای اسکان طلاب در حال تحصیل نداشته  و امروز نیاز حوزه اصفهان به مدارس جدیدعلمیه به صورت کامل رفع شده است  که این خود یک موفقیت بزرگ است.

آیت الله طباطبایی نژاد بااشاره به اینکه  همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای تحصیل طلاب به نحو احسنت در سطح کشورو استان اصفهان تهیه شده و بر طلاب فرض است که خوب درس بخوانند  تا آقاگی آنها را تامین کند، تصریح کرذد: خوب درس خواندن طلاب مهمترین وظیفه و بهترین  پاسخ مناسب به تلاش های بی وقفه مدیران و مسئولین حوزوی است  

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =