چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ |۲۵ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 19, 2020
محمد علی خامه یار - ستاد اقامه نماز

حوزه/ مبلغان برای جذب جوانان به نماز، با شیوه و روش های جذب آشنایی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» محمد خامه‌یار در اولین هم‌اندیشی ائمه جماعات ادارات که در اداره کل راه و ترابری قم برگزار شد، از حضور حضور حماسی مردم در انتخابات، تشکر و این حضور را باعث عزت نظام، انقلاب و افزاش توان  و قدرت ارکان انقلاب در منطقه و بین الملل دانست.

مدیر ستاد اقامه نماز استان از برگزاری اقامه نماز جماعت در ادرات استان را از جمله موفقیت های این ستاد عنوان کرد و بر برگزاری هر چه باشکوه تر در سایر مراکز با حضور اساتید حوزه و دانشگاه تاکید کرد.

وی افزود:  هنوز از همه ظرفیت‌ها برای اقامه نماز استفاده نشده است و باید با استفاده از ابزارهای جدید جامعه و جوانان و نوجوانان را با فرهنگ نماز آشنا کنیم.

خامه یار بابیان اینکه برای اثر گذاری بهتر در میان جوانان نباید از فضای مجازی، تسلط بر علوم و ابزار نوین برای امر تبلیغ  غافل بود، افزود: برای جذب جوانان به نماز، لازم است مبلغین با شیوه جذب جوانان به نماز آشنایی داشته باشند تا بدانند با نوجوان و جوان چه برخوردی داشته باشند تا باعث جذب او شوند.

وی افزود: در برگزاری نماز جماعت ادارات باید به حداقل زمان اکتفا کرد و نگذاریم اقامه نماز طولانی شود.

خامه‌یار گفت: کارکنان دستگاه‌های اداری سفیران نظام هستند و این امر در حضور آنان در نمازهای جماعت مساجد شهر باید مورد توجه قرار بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =