یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ |۲۹ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 23, 2020
شهید حججی

حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه یزد گفت: اخلاص در عمل، عشق به خدا، احترام ویژه به والدین و بوسیدن دست و پای پدر و مادر از جمله مهمترین ویژگی‌هایی است شهید حججی داشت و خداوند به همین دلیل وی را بالا برده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، صبح امروز در درس اخلاق با اشاره به بازگشت پیکر شهید حججی به ایران و تشییع با شکوه این شهید والا مقام، اظهار داشت: شهید حججی از جایگاه بسیار بزرگی برخوردار شده است.

رئیس شورای حوزه علمیه یزد با بیان اینکه ایران اسلامی در طول انقلاب شهدای بسیاری به اسلام تقدیم کرده و جایگاه همه آنها در بهترین جایگاه است، خاطرنشان کرد: در بین شهدای والامقام انقلاب اسلامی ایران، شهید حججی به صورت ویژه مورد توجه خداوند متعال قرار گرفته است.

امام جمعه یزد تصریح کرد: خداوند متعال به دلیل ویژگی‌هایی که این شهید والا مقام از آن برخوردار بود، شهید حججی را در بالاترین حد و جایگاه برد و الان  همه مردم نام این شهید را می‌برند.

آیت الله ناصری یزدی به جایگاه شهدا نزد خداوند اشاره کرد و ادامه داد: قطعا این شهید خصوصیت‌های بسیار ویژه‌ای داشته که خداوند تا به این حد وی را بالابرده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری شهید حججی را حجت خداوند دانسته اند، گفت: اخلاص در عمل، عشق به خدا، احترام ویژه به والدین و بوسیدن دست و پای پدر و مادر از جمله مهمترین ویژگی‌هایی است شهید حججی داشت و خداوند به همین دلیل وی را بالا برده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ کسی غیر از خدا نمی‌تواند انسان را تا حدی بالا ببرد که تمام مردم کشور به وی احترام بگذارند و همین که انسان تا به این اندازه نزد خداوند ارج و قرب پیدا کند، بالاترین ارزش‌ها است.

انتهای پیام/313/23

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =