دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ |۳۰ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 24, 2020
با کمک مالی جمعیت علمای هند هشت زندانی غیرمسلمان آزاد شدند.

حوزه/ با کمک مالی جمعیت علمای هند هشت نفر از زندانیان غیرمسلمان کم بضاعت که توان پرداخت جریمه نقدی خود را نداشتند آزاد شدند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»؛ با کمک مالی جمعیت علمای هند هشت نفر از زندانیان غیرمسلمان کم بضاعت که توان پرداخت جریمه نقدی خود را نداشتند آزاد شدند.

این افراد در زندان تهار هند زندانی بودند و بدلیل ناتوانی در پرداخت جزای نقدی خود دربند بودند و طی مراسمی که در زندان تهار برگزار شد آزاد شدند.

در این مراسم مسئولان جمعیة علمای هند و رئیس زندان تهار حاضر بودند و آجی کشیپ رئیس زندان تهار در سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از جمعیت علمای هند به خاطر خدمات انسان دوستانه در این برنامه گفت: باعث تاسف است که افراد کم بضاعت به دلیل چنین مسائلی در زندان ها بمانند به همین خاطر ما از این اقدام جمعیت علمای هند تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم که سبب تشویق گروه‌های دیگر برای چنین کارهایی شود.

مولوی حکیم الدین دبیر جمعیت علمای هند  هم در سخنان خود با اشاره به تعالیم رحمانی قرآن کریم این حرکت را آغاز این سلسله دانست و اعلام نمود مولانا محمود مدنی رئیس جمعیت علمای هند  برای آزادی زندانیان کمک های خود را ادامه خواهد داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =