دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ |٢٣ محرم ١٤٤١ | Sep 23, 2019
تصاویر/ آیین شکرگزاری خدمات حرم کریمه اهل‌بیت(س) در ماه ضیافت الهی

حوزه/ مدیرکل صدا و سیمای استان قم از انعکاس بیش از ۶۰ هزار دقیقه برنامه از حرم کریمه اهل‌بیت(س) طی ماه رمضان در شبکه‌های استانی، ملی و بین‌المللی خبر داد و گفت: امسال در حوزه برون مرزی ۱۳ شبکه ماهواره‌ای غیر از شبکه‌های صدا و سیما برنامه‌های قرآنی حرم را پوشش دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین لطفی نیاسر عصر امروز در آیین شکرگزاری خدمات آستان مقدس در ماه مبارک رمضان که در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار شد، با اشاره به اینکه با تلاش‌های آستان مقدس و رسانه‌ها گام‌های مطلوبی در حوزه ترویج آموزه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان برداشته شده است، اظهار کرد: امیدواریم در سال آینده در حوزه ترویج تدبر در قرآن کریم و برنامه‌ریزی برای زندگی‌های افراد بر اساس آموزه‌های قرآنی اقدامات مورد نیاز را دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه روزانه فقط 6 ساعت از پخش شبکه نور به برنامه‌های حرم مطهر اختصاص داشته است، اضافه کرد: طی ماه مبارک رمضان بیش از 100 نفر از نیروهای صدا و سیما در برنامه‌های فرهنگی و قرآنی حرم مطهر مشارکت داشته و در مجموع از آستان مقدس بیش از 60 هزار دقیقه برنامه در رسانه‌های استانی، ملی و بین‌المللی منعکس شده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان قم از مشارکت شبکه‌های رادیویی قم، قرآن، معارف، ایران، طراوت و شبکه‌های تلویزیونی نور، سه، آموزش، شما، تهران، افق و خبر در راستای انعکاس برنامه‌های آستان مقدس تقدیر کرد و گفت: امسال در حوزه برون مرزی 13 شبکه ماهواره‌ای غیر از شبکه‌های صدا و سیما برنامه‌های قرآنی حرم را پوشش دادند.

وی از انعکاس برنامه‌های شب‌های قدر و روز قدس یاد کرد و ادامه داد: آستان مقدس در ماه مبارک رمضان همکاری مطلوبی با اصحاب رسانه داشته است.

انتهای پیام// ۱۵/ ۳۱۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =