یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ |١٩ ربيع الأول ١٤٤١ | Nov 17, 2019
مسئول

حوزه/ مسئول امور روحانیون سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از راه اندازی « اتاق های مشاوره وقف» در امامزادگان و ادارات اوقاف و امور خیریه خبر داد .

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از خرّم آباد،حجت الاسلام محمد نوروز پور، امروز در حاشیه مراسم معرفی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه لرستان، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 4 بیمارستان تخصصی سرطان با اوراق مشارکتی وقف در کشور احداث خواهد شد، گفت: این بیمارستان ها در شهرهای تهران، اراک، شیراز و بروجرد در حال ساخت و احداث هستند .

وی با بیان اینکه بیشترین موقوفات در حوزه عزاداری سید و سالار شهیدان اسلام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است، اظهار کرد: 40 درصد از وقف ها به این حوزه اختصاص یافته است .

مسئول امور روحانیون شازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه در تلاش هستیم تا در قالب وقف های مشارکتی مردم را به ایجاد وقف های جدید و متناسب با نیاز جامعه تشویق نماییم، خاطر نشان کرد: اتاق های مشاوره در امازادگان و ادارات اوقاف راه اندازی شده است تا مردم و واقفان خیراندیش براساس نیاز منطقه موقوفات خود را ثبت نمایند .

حجت الاسلام نوروزپور در پایان با بیان اینکه مردم می توانند اوراق وقفی را خریداری، نمایند: هر فردی نسبت به توان خود می تواند در ایجاد وقف های مشارکتی با خرید اوراق سهم داشته باشد.

انتهای پیام

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =