چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ |١٦ صفر ١٤٤١ | Oct 16, 2019
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم

حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در یکی از شهرستان‌ ها در گزینش استخدام مدارس، ورود چادری را ممنوع اعلام کرده اند، گفت: اگر این قضیه تا فردا پیگیری نشود حتما آن را در نماز جمعه مطرح می کنم، باید با خاطیان امر عفاف و حجاب برخورد شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت ‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌ هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، ظهر امروز در سومین همایش عفاف و حجاب مدیران مهد کودک ‌های استان، بر ضرورت توجه به حجاب دانش آموزان کلاس اولی تاکید کرد و اظهار داشت: باید روی موضوع حجاب دانش آموزان کلاس اولی توجه ویژه ای شود، باید به دختران از همان سنین پایین نحوه درست پوشش و رعایت عفاف و حجاب را آموزش داد.

وی با اشاره به این که در یکی از شهرستان‌ ها در گزینش استخدام مدارس، ورود چادری را ممنوع اعلام کرده اند، افزود: اگر این قضیه تا فردا پیگیری نشود، حتما آن را در نماز جمعه مطرح می کنم، باید با خاطیان امر عفاف و حجاب برخورد شود.

امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به این که در برخی از مدارس گزارش داده اند که معلمان به دانش آموزان دختر می گویند تا حجاب خود را بردارند، گفت: این مسائل درست نیست، باید دقت بیشتری روی حجاب دانش آموزان دختر انجام داد، این موضوع زمینه ‌سازی برای بی ‌حجابی در جامعه را فراهم می کند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم حاکم کردن بی بند و باری در جامعه را یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی دشمن عنوان و خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان مدگرایی است، دشمن تلاش می کند تا با شبکه های ماهواره ای و تبلیغ لباس های نامناسب زمینه بدحجابی را در جامعه اسلامی ایران ترویج دهد.

امام جمعه تبریز گفت: باید مسئولان و خانواده ها هوشیار باشند، دشمنان این نظام بنیان خانواده ها را هدف گرفته اند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دشمن می‌ خواهد با ترویج آزادی‌ های بی حد و حصر، ایمان و ارزش ‌های دینی را دچار تزلزل کند و اعتقادات نسل جوان را از بین ببرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =