پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ |١٦ ربيع الأول ١٤٤١ | Nov 14, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کردستان

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به این که امروز دشمنان در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارند و هدف اصلی آنها ضربه زدن به اصل اسلام است، گفت: دنیای استکبار به سردمداری آمریکا به دنبال منزوی کردن نظام اسلامی بود، اما خوشبختانه این خود آمریکاست که در دنیا منزوی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد حسینی شاهرودی، ظهر امروز در «همایش تقریب مذاهب اسلامی، فرصت‌ها و چشم‌انداز آینده» که در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، در سنندج برگزار شد، با اشاره به اینکه اسلام دین هدایت و بصیرت برای بشریت است، گفت: هر آنچه که انسان امروزی به آن نیازمند است در دین اسلام وجود دارد و این دین برای تمام شئونات زندگی بشری برنامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان هرگز به پتانسیل عظیم دین اسلام باور نداشته اند، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل به دشمنان نشان داد که اسلام از شکوه و عظمت والایی برخوردار است و در آینده ای نزدیک سراسر جهان را فرا خواهد گرفت.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: امام خمینی(ره) در همان روزهای نخستین پیروزی انقلاب وعده داد که انقلاب اسلامی به سراسر دنیا صادر خواهد شد و همگان دیدیم که این گونه شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: صدور انقلاب اسلامی ایران به اقصی نقاط جهان باعث کینه ورزی استکبار شده است و امروز می بینیم دست به هر توطئه ای برای منزوی کردن جمهوری اسلامی می زنند ولی به حمد خداوند متعال تاکنون در عملی کردن نیات پلید خود ناکام مانده اند.

وی با اشاره به اینکه جنگ امروز ما با دشمنان جنگ نرم و تقابل تمدن هاست، ادامه داد: امروز آمریکا و اسرائیل برای مقابله با اسلام و به ویژه انقلاب اسلامی به دنبال توسعه و نشر مسیحیت صهیونیسم در جهان هستند، لذا باید در مقابل این توطئه فرهنگی و بزرگ دشمنان هوشمندانه عمل کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهرودی تاکید کرد: یکی دیگر از راه های دشمن برای ضربه وارد کردن بر پیکره دین اسلام، ایجاد گروه های تروریستی در جهان اسلام است و از این طریق می خواهد پروژه اسلام هراسی را در سراسر جهان گسترش دهد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تاکید بر اینکه باید از پتانسیل های داخل کشور در مقابل هجمه های دشمنان استفاده کنیم، گفت: دین اسلام دین سربلندی است و هرگز نمی تواند زیر سلطه باشد، لذا برای تحقق این مهم باید در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و... توسعه و پیشرفت داشته باشیم.

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بی شک اگر در عصر کنونی از اقتدار و قدرت بی بهره باشیم در مقابل زیاده خواهی دشمنان کم خواهیم آورد و به همین منظور است که رهبر معظم انقلاب با کمال صراحت می فرمایند که «مذاکره نمی‌کنیم و جنگی هم اتفاق نمی‌افتد».

حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهرودی گفت: یکی دیگر از توطئه های دشمنان ایجاد شبهات دینی و دستکاری مبانی دینی مسلمانان است و به دنبال ایجاد شکاف در جهان اسلام از این طریق است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به این که امروز دشمنان در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارند و هدف اصلی آنها ضربه زدن به اصل اسلام است، گفت: دنیای استکبار به سردمداری آمریکا به دنبال منزوی کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، اما خوشبختانه این خود آمریکاست که در دنیا منزوی شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =