چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ |١٦ صفر ١٤٤١ | Oct 16, 2019
اتباع پاکستان

حوزه/ منابع پاکستانی اعلام کردند که بحرین به صورت موقت از ورود اتباع پاکستان به خاک خود جلوگیری می کند و تعدادی از شهروندان پاکستان نیز که در بحرین به سر می برند برای گرفتن اثر انگشت احضار شده اند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» منابع پاکستانی اعلام کردند بحرین به صورت موقت از ورود اتباع پاکستان به خاک خود جلوگیری می کند و تعدادی از شهروندان پاکستان نیز که در بحرین به سر می برند، برای گرفتن اثر انگشت احضار شده اند.

تعدادی از اتباع پاکستانی گفته اند که از آنها خواسته شده به همراه گذرنامه و کارت شناسایی خود به نزدیک ترین مرکز پلیس در بحرین مراجعه کنند تا از آنها اثر انگشت گرفته شود.

به نظر می رسد این اقدامات امنیتی از ماه گذشته بدون اعلام قبلی علیه اتباع پاکستانی به اجرا گذاشته شده و رژیم بحرین نیز هنوز دلیلی برای این کار خود بیان نکرده، اما منابع پاکستانی نقل کرده اند وزارت کشور بحرین گمان می‌کند اتباع برخی کشورهای دیگر منطقه با گذرنامه‌های آسیایی تقلبی وارد بحرین شده‌اند و اکنون ماموران امنیتی بحرین به دنبال یافتن این افراد هستند و بنا دارند دیر یا زود تمام اتباع کشورهای آسیایی حاضر در خاک خود را احضار کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =