یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ |٢٣ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 25, 2019
فراخوان شرکت در دوره تربیت مربی جامع قرآن کریم

حوزه/ مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از برگزاری دوره تربیت مربی قرآن کریم در این آموزشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، خانم رسل کرباسی  عنوان کرد: آموزشگاه تخصصی قرآن هدی به عنوان نخستین آموزشگاه جامع قرآن کریم در قم است که برنامه های قرآنی متنوعی در طول سال اجرا می کند.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی افزود: نهمین دوره تربیت مربی جامع قرآن کریم ویژه ویژه طلاب، معلمان قرآن و فعالان قرآنی برگزار می شود که در دو مرحله عمومی و تخصصی برنامه‌ریزی شده است.

کرباسی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا ۲۳ آبان ماه اعلام کرد و گفت: آزمون ورودی دوره در تاریخ ۲۸ آبان ماه برگزار می شود و آغاز دوره از هفته اول آذرماه خواهد بود.

وی یادآور شد: دوره عمومی تربیت مربی قرآن کریم در ۹۰ جلسه تشکیل می شود که عناوین مهم این دوره، کارگاه تجوید، آموزش روش تدریس روخوانی و روان‌خوانی، آموزش مفاهیم قرآن و مهارت‌های کلاس‌داری است.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی تصریح کرد: دوره تخصصی تربیت مربی قرآن کریم در ۶۴ جلسه تشکیل می شود و نفرات ممتاز دوره عمومی می توانند به دوره تخصصی راه یابند.

کرباسی افزود: آموزش روش تدریس، آموزش مفاهیم قرآن به کودکان، مبانی و اصول کار با کودکان اعم از بازی، سرگرمی، اوریگامی، بادکنک ماری و غیره مهم ترین عناوین دوره تخصصی است.

وی بیان داشت: شرکت کنندگان این دوره می توانند از امتیازات این دوره شامل دریافت مدرک معتبر پایان دوره، حضور اساتید مجرب قرآنی و اعزام فراگیران ممتاز به مراکز قرآنی جهت تدریس بهره‌مند شوند.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی یادآور شد: طلاب و کارمندان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برای شرکت در این دوره از تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصدی برخوردار هستند.

کرباسی عنوان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به دبستان دوره دوم ساختمان مجتمع آموزشی تربیتی هدی واقع در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام مراجعه کنند.

خاطر نشان می شود: جهت کسب اطلاعات بیشتر، شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۲۱۷۱ و ۳۲۹۰۳۴۰۸ همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۲ آماده پاسخگویی است.

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =