پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ |٢٠ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 22, 2019
حادثه تروریستی چابهار

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به اقدام تروریستی در شهر چابهار، گفت: اقدام کور، ناجوانمردانه و بزدلانه دشمنان در این شهر نشان دهنده آن است که آنها با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکل داشته و نمی خواهند این کشور در امنیت و اقتدار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلبمین علی عباسی، عصر امروز در جمع طلاب مدرسه علمیه التفاتیه قزوین، ضمن محکومیت حادثه تروریستی شهرستان چابهار گفت: اقدام کور، ناجوانمردانه و بزدلانه دشمنان در این شهر نشان دهنده آن است که آنها با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکل داشته و نمی خواهند این کشور در امنیت و اقتدار باشند.

وی با بیان این که ملت ایران بارها از این اعمال تروریستی وحشیانه دیده اند که نمونه اخیر آن در اهواز و امروز در شهرستان چابهار بود، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای با اقتدار در عرصه های مختلف است و اقدامات تروریستی نمی تواند ملت ایران را از انقلاب جدا کند.

استاد حوزه علمیه استان قزوین در ادامه بر انس بیشتر با قرآن تاکید کرد و گفت: اگر از آغاز تا پایان به آیات و سوره‌های قرآن نگاه کنیم، خواهیم دید که بهترین شیوه‌ها را برای زندگی دنیایی همراه با سعادت به انسان‌ها نشان داده است.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: خانواده ای که با قرآن انس داشته باشد، از برکات فوق العاده ای بهره مند خواهد شد، برکاتی که تنها منحصر به آخرت نیست، بلکه در همین دنیا نیز می توان ثمرات آن را مشاهده

حجت الاسلام والمسلمین عباسی بیان کرد: یکی از مشخصه های خانه قرآنی این است که چنین خانه هایی به برکت قرآن، از نورانیت باطنی برخوردار می شوند.

عضو شورای حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد: آیات قرآن در جامعه نور ایجاد می کند و تلاوت این آیات در خانه و کل جامعه موجب نورانی شدن اماکن می شود و این نورانیت در سعادت جامعه موثر است.

مدیر حوزه علمیه قزوین در پایان اظهار کرد: بیان روایات معصومان(ع) نیز همانند آیات قرآن نور تلألو می کند و زمانی که حدیثی بیان می شود، نوری تولید می گردد که برکات زیادی به همراه دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =