سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ |٢٢ صفر ١٤٤١ | Oct 22, 2019
سروستانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری ۴۰ ویژه برنامه‌ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توسط روحانیون مستقر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی، صبح امروز در نشست هماهنگی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تبلیغات اسلامی استان، از برگزاری ۴۰ ویژه برنامه‌ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت روحانیون مستقر استان خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این نشست با اشاره به فعالیت بالغ بر ۱۱۰ روحانی مستقر در سطح استان، افزود: ظرفیت شبکه‌ی تبلیغی و روحانیون مستقر استان در نقاط شهری و روستایی فرصت مناسبی برای تبلیغ معارف دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی برای اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جامعه روستایی استان به شمار می‌آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در ایام مبارک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب روحانیون مستقر در استان همگام با سایر اقشار انقلابی جامعه ولایی، تعداد ۱۱۰ برنامه عمومی در مناطق شهری و روستایی اجرا می‌شود که از این برنامه‌ها، تعداد ۴۰ ویژه برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی را در سطح مساجد، مدارس و سایر مراکز فرهنگی استان برگزار خواهند کرد.

حجت‌الاسلام سروستانی با بیان این که این برنامه‌ها در نقاط مختلف استان و در قالب ۷ محور اجرا خواهند شد، اضافه کرد: برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد و مدارس شهرها و روستاهای استان و برگزاری گفتمان‌های دینی با موضوع انقلاب اسلامی در مدارس از برنامه‌های مهمی هستند که در ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی اجرا خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی، برپایی نمایشگاه عکس انقلاب اسلامی، پخش فیلم‌های با مضامین انقلابی، پیاده‌روی خانوادگی از مسجد تا ساحل و یا گلزار شهدا و همچنین برگزاری محافل انس با شهیدان به مناسبت ایام فاطمیه را در نقاط مختلف استان از برنامه‌هایی عنوان کرد که در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت روحانیون مستقر برگزار خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در خاتمه سخنان خود با اشاره به برنامه‌های متنوعی که توسط روحانیون مستقر در این ایام صورت خواهد پذیرفت، اظهار داشت: علاوه بر برنامه‌های مذکور برنامه‌های عمومی نظیر سخنرانی و خاطره‌گویی در اغلب مناطق استان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =