چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ |١٩ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 21, 2019
حجت الاسلام صفی خانی

حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین از تدوین نهایی مستند خاطرات اساتید حوزه علمیه قزوین در رابطه با ایام شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی و همچنین حضور طلاب و روحانیت دراین شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از قزوین، حجت الاسلام علالدین صفی خانی درنشست برنامه ریزی برنامه های دهه مبارکه فجر در حوزه علمیه قزوین، گفت: امسال در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید بیش از پیش بتوانیم جشن باشکوهی درکشور و در استان داشته باشیم.

حجت الاسلام صفی خانی خاطرنشان کرد: در سال های گذشته حوزه علمیه قزوین در این راستا پیشتاز بود و برنامه های خوبی برنامه ریزی و به مرحله اجرا در آمد.

استاد حوزه علمیه قزوین اظهارکرد: یکی از کارهای فاخراین معاونت مصاحبه با اساتید حوزه علمیه قزوین در رابطه با شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی و حضور طلاب و روحانیت در انقلاب اسلامی در این شهر خاطرات ارزشمندی در قاب دوربین تهیه و در مرحله تدوین نهایی است.

معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین بیان کرد: بعد از تدوین نهایی این فیلم مستند، خاطرات اساتید حوزه علمیه قزوین در کتابی به چاپ خواهد رسید.

وی اظهار کرد: حوزه علمیه قزوین در ایام الله دهه مبارکه فجر جشنواره های ورزشی، دیدار با خانواده شهد ای روحانی، برگزاری نشست های تخصصی در مدارس علمیه قزوین با محوریت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، شب خاطره، برگزاری جلسات شعر انقلاب، مسابقات کتاب خوانی وهمچنین حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و بازدید از موزه عبرت از برنامه های مهم حوزه علمیه قزوین می باشد.

حجت الاسلام صفی خانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای والا مقام نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: امام خمینی(ره ) تجلی لطف خدا و تبلور تحقق آرزوهای دیرینه و تاریخی مردم ایران بود که با بهره گیری از آموزه های دینی و مبانی غنی شریعت اسلامی، توانست با اتکال به خداوند و پشتیبانی و همراهی مردم بزرگترین اعجاز قرن را رقم زند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =