سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ |۳ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Jan 28, 2020
زاهدان

حوزه/ حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن شد در عزم و اراده ملت ایران خللی ایجاد نمی کند و قدم های استوار مردم ایران را محکم تر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، متن پیام تسلیت جامعه مدرسین در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن شد بار دیگر زبونی و حقارت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مزدورانش را آشکار کرد.  این‌گونه جنایات کینه توزانه و خباثت آلود  در عزم و اراده ملت ایران خللی ایجاد نمی کند و قدم های استوار مردم ایران را محکم تر خواهد کرد.


این اقدامات جنایات آمیز که با طراحی سرویس های امنیتی رژیم های مستکبر و مرتجعین منطقه ای آنان توسط مزدوران متعصب و جاهل اجرایی می شود در حقیقت انتقام از ملتی است که  با خروش انقلابی خود چهل سالگی انقلاب را با عظمت و شکوه در تاریخ ماندگار کرد و نشانه ی روشنی از به بن بست رسیدن آمریکا و اسرائیل در مواجهه با ملت مومن و انقلابی ایران است. 

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  ضمن محکومیت شدید این حمله تروریستی،عرض تبریک و تسلیت و همدردی خود را با خانواده‌های شهدای عزیز و محترم  اعلام ، صبر و آرامش و اَجر و پاداش الهی را برای آنان و شفای عاجل مجروحان و مصدومان این جنایت را  از خداوند متعال مسئلت می نماید.
 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =