جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ |٢٠ محرم ١٤٤١ | Sep 20, 2019
ماموستا عبدالرحمن خدایی

​حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دشمنان به خوبی به این امر واقف هستند که سرمایه های این نظام در آینده همین جوانان هستند، لذا میلیاردها دلار هزینه می کنند که مسیر حرکت جوانان این کشور را منحرف سازند.

ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، با اشاره به وجود برخی از مشکلات به ویژه در حوزه اقتصادی، اظهار داشت: کسی نمی تواند منکر مشکلات اقتصادی مردم شود و باید گفت بخشی از این مشکلات به سوء مدیریت برخی از مسئولان و اعمال تحریم های ناجوانمردانه دشمنان بر می گردد. البته بخش اعظم این مشکلات اقتصادی معلول عدم مدیریت و نظارت بر بازار است.

این عالم اهل سنت با تاکید بر اینکه شهروندان باید حقوق همدیگر را رعایت کنند، بیان داشت: در دین مبین اسلام رعایت حقوق همدیگر یکی از واجبات است، لذا احترام به جایگاه و حقوق یکدیگر یکی از نشانه های مسلمانی است.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: امروز اگر خانواده های ایرانی می خواهند فرزندانی صالح داشته باشند، زمینه های حرکت آنها به سمت دین و قرآن را فراهم آورند و استفاده از ماهواره در منازل را جزو محرمات بدانند.

وی با اشاره به اینکه جوان ایرانی، جوانی محجوب و مومن است، گفت: دشمنان به خوبی نسبت به این امر واقف اند که سرمایه های این نظام همین جوانان هستند، لذا میلیاردها دلار هزینه می کنند که مسیر حرکت جوانان این کشور را منحرف سازند.

امام جمعه سنندج با اشاره به فعالیت رسانه های معاند بی شمار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: صدها شبکه فارسی زبان به صورت شبانه روز این نظام و آرمانهای آن را  تخریب می کنند، لذا باید در استفاده از وسایل ارتباط جمعی بسیار دقیق عمل کنیم.

ماموستا خدایی در پایان سخنان خود گفت: از مردم مومن و نوع دوست استان کردستان انتظار داریم که در این روزهای پایانی سال و در آستانه سال نو توجه بیشتری به خانوارهای کم برخوردار داشته باشند و شادی های این ایام را با آنان تقسیم کنند.

انتهای پیام

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =