شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ |٢١ محرم ١٤٤١ | Sep 21, 2019
نژادپرستی در استرالیا، با اتومبیلش به دروازه های مسجد کوبید

حوزه/ مردی در کوئینزلند درحالی که پنجره سمت راننده را پایین کشیده با اتومبیلش خشمگینانه به دروازه های ورودی مسجدی کوبیده، نمازگزاران را تهدید کرده و به اسلام و مسلمانان اهانت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از nzherald، مردی در کوئینزلند، دومین ایالت بزرگ استرالیا با اتومبیل خود به داخل دروازه های مسجدی حرکت کرده و از طریق پنجره طرف راننده، عبارات اهانت آمیزی علیه نمازگزاران در داخل ساختمان مسجد فریاد زده است.

پلیس کوئینزلند با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این مرد دیشب دستگیر شده، وی با اتومبیل خود موازی با خیابان نویل در حرکت بوده و یک مرتبه با خشم اتومبیل خود را به داخل پیاده روی مسجد بیت المسرور رانده است. وی با ماشین به دروازه های جلویی بسته مسجد کوبیده و خساراتی نیز به دروازه وارد کرده است.

در این بیانیه آمده است: این مرد سپس درحالی که شیشه پنجره راننده را پایین کشیده بود، فریادهای اهانت آمیز خطاب به نمازگزاران داخل مسجد کشید. این فرد نژادپرست به مسلمانان اهانت کرده و سپس از محل گریخته است.

نیروهای پلیس محل زندگی او را شناسایی کرده و وی را بازداشت نمودند.

براون پلینز 23 ساله از اهالی حومه شهر لوگان شنبه بعداز ظهر درحالی که مست بوده توسط پلیس متوقف شده است. پلیس وی را به جرم مستی دستگیر نکرده و فقط او را جریمه کرده است. وی پس از خلاص شدن از دست پلیس ها مستقیم به مسجد رفته است و خشمش را بر سر مسلمانان خالی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =