شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ |٢١ محرم ١٤٤١ | Sep 21, 2019
حجت الاسلام تویسرکانی

حوزه/ حجت‌الاسلام و المسلمین تویسرکانی گفت: حرکت عظیم راهیان‌نور علاوه بر داشتن آثاری در حوزه سیاسی، امنیتی، اجتماعی و اقتصادی در اصل یک عملیات فرهنگی و معنوی است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اهواز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی، در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه راهیان‌نور  یکی از بزرگترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: این حرکت عظیم راهیان‌نور یکی از عوامل ماندگاری انقلاب و تفکر انقلابی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افزود: حرکت عظیم راهیان‌نور علاوه بر داشتن آثار در حوزه سیاسی، امنیتی، اجتماعی و اقتصادی در اصل یک عملیات فرهنگی و معنوی است.

وی گفت: مقام معظم رهبری نسبت به روایت‌های راویان در میان زائران حساسیت زیادی دارند، روایت‌های راویان دفاع مقدس نباید کتمان و دچار تحریف شود، بلکه باید به صورت حقیقی و کامل بیان شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین تویسرکانی عنوان کرد: ماموریت نهاد نمایندگی در حوزه، تایید محتوای راویان و کتاب‌های منتشره در حوزه دفاع مقدس است، نظارت‌های عمومی و رصد آسیب و معایب نیز در دستور کار ما قرار دارد.

وی اظهار کرد: در این وضعیت سخت اقتصادی مسؤولان باید رفت و آمد مردم به اردوهای راهیان‌نور که عمدتا از قشر متوسط رو به ضعیف هستند، تسهیل کنند و نباید در این زمینه اهمال و کوتاهی صورت گیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =