شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ |٢١ محرم ١٤٤١ | Sep 21, 2019
شاهرخی استاندار همدان

حوزه/ شاهرخی گفت: بیانات مقام معظم رهبری در شروع سال، همیشه چراغ راهی برای همگان بوده و هست و امسال نیز همه ما بی صبرانه منتظر فرمایشات ایشان بودیم تا از رهنمودهای رهبری که بسیار کارساز است استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در همدان، سید سعید شاهرخی استاندار همدان، صبح امروز در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین شعبانی با تبریک سال نو، گفت: هدف از دیدارهای نوروزی با نماینده ولی فقیه در استان، تجدید بیعت با ولایت و نماینده حضرت آقا است.

وی افزود: بیانات مقام معظم رهبری در شروع سال همیشه چراغ راهی برای همگان بوده و هست و امسال نیز همه ما بی صبرانه منتظر فرمایشات ایشان بودیم تا از رهنمودهای رهبری که بسیار کارساز است، استفاده کنیم.

شاهرخی با بیان این که در استان همدان در حال تهیه سند راهبردی برای سه سال آینده هستیم، یادآور شد: با تلاشی که در استان صورت گرفته است به دنبال تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب که همان بحث رونق تولید است، هستیم.

وی تصریح کرد: محور اصلی اشتغال، موضوع تولید است .  راه افزایش تولید، سرمایه گذاری و حمایت از تولید کنندگان است بنابراین در سال جاری به دنبال آن هستیم تا با حمایت از تولید کنندگان زمینه ساز تحقق شعار سال باشیم.

استاندار همدان با اشاره به سفرهای نوروزی و نیاز خدمت رسانی به مسافران، تاکید کرد: ستاد سفرهای نوروزی قبل از  شروع سال جدید، کار خود را آغاز کرده است و تا پایان تعطیلات نوروز در خدمت مردم خواهند بود.

وی در ادامه به بارش ها در استان همدان اشاره کرد و گفت: با وجود افزایش 110 درصدی بارش ها در سال جدید نسبت به سال گذشته و شرایط حساس کشور در استان همدان تمام دستگاه ها و نهاد های مربوطه به صورت آماده باش درآمده اند تا مشکلی ایجاد نشود.

 شاهرخی در پایان یادآور شد: در سال جدید باید ارتباطات با مردم قوی تر و نزدیک تر شود لذا با برنامه ریزی های صورت گرفته به دنبال آن هستیم که با برگزاری میز خدمت و رفتن به محلات مختلف همدان از نزدیک با مشکلات مردم آشنا و در صدد رفع آن باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =