دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ |۱۹ ربیع‌الثانی ۱۴۴۱ | Dec 16, 2019
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: مردم سمنان در نماز جمعه این هفته، فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» را سر خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم متدین و شریف این استان، در راستای برگزاری تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نماز جمعه 23 فروردین‌ماه دعوت کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم»

سلام و درود خدا بر پاسداران سبزپوش جان‌برکف انقلاب اسلامی، این سپاهیان غیور و دلاور اسلام؛

گرچه ترامپ شیطان‌صفت و دیوانه و دولت احمق‌تر از خودش به سپاهیان عزیز جسارت روا داشته و شخصیت ذاتی خود و خاندان بی‌هویتش را به سپاه غیور اسلام نسبت داده، اما حافظهٔ تاریخی همهٔ مردم فهیم و قدرشناس ایران، قدر پاسداران عزیزمان را به خوبی می‌دانند، سپاهی که 40 سال قبل در خوزستان و تمامی مرزها، لباس سبز رزم خود را به خون پاک مقدسشان آغشته کردند تا ایران و ایرانی در صلح و امنیت باشد و امروز پس از 40 سال مجاهدت و سازندگی، بازهم خوزستان و ایران اسلامی شاهد است که خط مقدم خدمت را برگزیدند و لباس مقدس سبز خود را در سیلاب گل‌آلود برای خدمت به مردم معطر کردند.

ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی پس از اقامهٔ نماز باصلابت جمعه این هفته، شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشته و با حضور باشکوه و وحدت‌بخش خود در تظاهرات علیه اقدام ننگین رئیس‌جمهور منفور رژیم زیاده‌خواه امریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی، فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» را سر خواهد داد تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب باشد.

سپاه، پاسدار و مولود انقلاب است و تروریستی خواندن سپاه، این پاسداران عزت و شرف، توسط دولتی که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و درعین‌حال بازی با دم شیر است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از مردم متدین و شریف استان سمنان دعوت می‌نماید تا در تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعلام نفرت و انزجار از اقدام سخیف طاغوت اعظم آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی که پس از اقامهٔ نماز پرصلابت جمعه این هفته (23 فرودین ماه) در مصلا های نماز جمعهٔ سراسر استان برگزار می‌شود، حضوری لحظه شناس و دشمن‌شکن داشته باشند

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =