سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ |١٨ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 20, 2019
معزی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر گفت: مقام معظم رهبری به فکر مردم هستند و برنامه‌هایی در این رابطه تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، ظهر امروز پنجشنبه در بدو ورود به لرستان در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه هدف از این سفر این است که منطقه را از نزدیک ببینیم و نوع رسیدگی و کمک رسانی به مردم آسیب دیده؛ نوع امداد‌ها و کمک‌ها و هماهنگی‌ها را بررسی کنیم، اظهار داشت: امیدواریم ‬بتوانیم بهتر به مردم آسیب دیده خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه همچنین به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در لرستان حضور یافته‌ایم تا از مردم آسیب دیده لرستان دلجویی کنیم، تصریح کرد: مردمی که در حوادث اخیر بسیار آسیب دیدند و رنج دیدند بدانند مقام معظم رهبری در فکر آن‌ها هستند و برنامه‌هایی تدارک دیده شده و رسیدگی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه این امید و اطمینان را می‌دهم که آنچه خسارت دیده شده مسئولین و دولت و همه کسانی که امکاناتی دارند در خدمت مردم خواهند بود تا رنج مردم کمتر و جبران شود، افزود: در این سفر از نیرو‌های امدادرسان که واقعاً از همه نیرو‌ها بودند و تنها نمی‌توان یک نیرو را گفت، بسیج، ارتش، سپاه، هلال احمر و همه نیرو‌های امدادگر را تقدیر و تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گوئیم.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم در کنار امدادگران باشیم تا بتوانند آثار حوادثی که پدید آمده رفع شود و زندگی به شرایط عادی برگردد، گفت: امیدواریم سفر بسیار خوبی باشد؛ ‬تا فردا در خدمت مردم خواهم بود و کمک‌ها را بررسی می‌کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =