سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ |۲۴ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 18, 2020
حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی

حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: شهدا رفتند تا اسلام و ولایت زنده بماند، تا قامت استوار ایران همچنان بایستد، تا کسی نگوید به نائب امام زمان(عج) آن‌چه نباید بگوید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین علی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مراسم سالگرد شهادت شهید مرتضی بصیری‌پور اولین مدافع حرم حضرت زینب سلام‌الله‌علیها از استان خرسان جنوبی اظهار کرد: اگر کسی خانواده‌های شهدا را خوشحال کند بر اساس روایات، خداوند را خشنود کرده است.

وی با بیان این‌که آیا حق شهدا ادا شده یا می‌شود؟ افزود: آیا عزت و احترامی که باید به شهدا شود وجود دارد؟ مردم ایران ثابت کرده‌اند که هر کجا نام شهدا باشد با نهایت عزت و احترام در آن‌جا حاضر می‌شوند اما مسئولان و دست‌اندرکاران آن‌طور که باید انجام وظیفه می‌کنند؟

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بیش از 95 درصد شهدا در وصیت‌نامه خود تأکید بر اطاعت از رهبری دارند؛ آیا در جامعه به این عمل می‌شود؟

حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی عنوان کرد: به گفته پدر شهید بصیری‌پور؛ شهید بسیار علاقه‌مند به مبارزه با اسرائیل در کنار سید حسن نصرالله که خودش را سرباز کوچک مقام معظم رهبری می‌داند، بود.

وی با بیان این‌که باید با دشمن قاطعانه برخورد کرد، بیان کرد: نباید با دشمن مذاکره کرد، چراکه در نهایت به قول‌های خود عمل نمی‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که برخی اصلاح‌طلبان بی‌انصاف می‌گویند، چرا برای دفاع از سوریه باید رفت؟ گفت: کشور سوریه رسما از کشور ایران اعلام کمک کرده بود، پس به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم، به همنوع خود کمک کنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی با بیان این‌که مگر آیه قرآن نمی‌گوید اگر کسی به شما احسان کرد، باید احسان او را محکم‌تر پاسخ دهید، تأکید کرد: در جنگ تحمیلی، سوریه تنها کشور عربی بود ،که هشت سال در نداری تمام قد در کنار کشور ایران ایستاد و اکنون که کشور ایران در قله عزت و دارایی است باید حق مطلب را ادا کنیم.

وی ادامه داد: ما اکنون برای انجام وظیفه در سوریه هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که بهترین دفاع، حمله است، متذکر شد: بچه‌های این مرزو بوم، اگر در سوریه نبودند، بایستی در میدان‌ها و خیابان‌های کشور خودمان با دشمنان می‌جنگیدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی با بیان این‌که ملت ایران با تدین و انسانیت با دشمن اصلی در خاک همسایه جنگید و اجازه ورود به کشور را نداد، افزود: تمام زمینه‌ها برای رسیدن دشمن به ایران فراهم بود، اگر حمایت ایران و امثال شهید بصیری‌پورها نبود، معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتاد.

وی ادامه داد: وقتی در میدان عمل نتوانند به سپاه پاسخ دهند، این اتفاق می‌افتد، که سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، عنوان کرد: سوریه با تدبیر مقام معظم رهبری و با کمک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی توانست داعش را شکست دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی عنوان کرد: سپاه یک نهاد مردمی و برآمده از نظام و انقلاب است و به لطف خداوند این انقلاب را به کمک مجاهدان به رهبری مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی یعنی امام زمان(عج) خواهد رسید.

وی یادآور شد: رئیس جمهور آمریکا که بسیار هزینه کرده مجبور به سفر شبانه به عراق است، اما رئیس جمهور ایران به عنوان نماینده ایران با عزت به کشور عراق سفر می‌کند، که این عزت متعلق به اسلام، قرآن و اسلام است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: شهدا رفتند تا اسلام و ولایت زنده بماند، تا قامت استوار ایران همچنان بایستد، تا کسی نگوید به نائب امام زمان(عج) آن‌چه نباید بگوید.

حجت‌الاسلام و المسلمین رضایی با بیان این‌که مردم، سپاه را از خودشان می‌دانند، گفت: سپاه در هر صحنه‌ای که نیاز به خدمت بوده، حضور داشته است.

وی با بیان این‌که ما سر پیمان خود با شهدا هستیم، تصریح کرد: ای شهید بصیری‌پور رفتی تا در مقابل دشمن نه بگویی، رفتی تا ما در مقابل دشمن فرش قرمز پهن نکنیم ما بر همان عهد و پیمان می‌مانیم و عزتمندانه ادای وظیفه می‌کنیم و به تقی‌زاده‌های امروز اجازه نخواهیم داد مملکتی که متعلق به امام زمان(عج) است را غربی و به اسلام، ولایت، سپاه و ارتش اهانت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =