یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ |٢٣ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 25, 2019
کمکهای مردمی

بخش نخست کمک‌های فرهنگی خیران، کارکنان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان یزد در قالب پویش «بهار مهربانی» آماده ارسال به مناطق سیل‌زده کشور شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از یزد، کمک به سیل زدگان از سوی همه اقشار جامعه به یک جهاد همبستگی تبدیل شده است و کتابخانه های استان یزد هم با اعلام پویش«بهار مهربانی» در کتابخانه های عمومی استان یزد به طرح جمع آوری کمک های مردمی پیوستند.

براساس این گزارش، این بخش از کمک‌ها که شامل کتاب، عروسک، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر است به همت خیران، کتابداران، کارکنان و اعضای کتابخانه‌های استان یزد تهیه شده و برای استفاده کودکان مناطق سیل‌زده، به ارزش 120 میلیون ریال به مناطق سیل زده خوزستان ارسال می‌شود.

 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به منظور امدادرسانی به کودکان سیل‌زده، اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی در قالب پویش «بهار مهربانی» کرده است و این پویش در کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز برای دریافت کمک‌های فرهنگی مردم نیک‌اندیش همچنان برقرار است.

برپایه این گزارش، از دیگر برنامه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی برای امدادرسانی به استان‌های سیل‌زده، اعزام کتابداران مایل به خدمتگزاری به هم وطنان گرفتار در سیل است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =