پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ |٢٠ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 22, 2019
حضور فعال روحانیون سبب اعتماد و آرامش مردم سیل زده شد

حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب، اساتید و روحانیون کشور با اشاره به حضور جهادی طلاب و روحانیون در مناطق سیل زده، گفت: ۶ هزار طلبه و روحانی به کمک سیل زدگان خوزستان و لرستان آمده اند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا شفیع‌زاده رئیس سازمان بسیج طلاب، اساتید و روحانیون کشور در بازدید از مناطق سیل‌زده شهرستان حمیدیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طلاب ، روحانیون و بسیج اساتید از ابتدای سیل خوزستان و سایر استان ها وظیفه خود دانستند که با حضور حداکثری در مناطق سیل زده، برای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی گفت: کمک به مردم مناطق سیل زده خوزستان در کنار سایر گروه های جهادی از برنامه های اصلی بسیج اساتید، طلاب و روحانیان بود که اکنون در بخش های مختلف به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

رئیس سازمان بسیج طلاب، اساتید و روحانیون کشور ادامه داد: تلاش در راستای ترمیم سیل بندها، توزیع غذا و امکانات و کمک در انتقال مردم سیل زده ،از دیگر اقداماتی است که جامعه طلاب و روحانیان برعهده دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شفیع‌زاده ادامه داد: التیام بخشی به آسیب دیدگان و حضور در اردوگاه های استقرار سیل زدگان برای اقدامات فرهنگی از دیگر برنامه های طلاب و روحانیان است که تاکنون به خوبی انجام شده و تا بازگشت شرایط عادی به مناطق نیز ادامه دارد.

وی در پایان گفت: اقامه نماز ، اجرای برنامه های ویژه کودکان و خانواده ها و همچنین سخنرانی در خصوص احکام دینی و امیدبخشی به زندگی مردم از دیگر اقداماتی است که انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =