یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ |١٦ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 18, 2019
دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه

حوزه/ مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از برگزاری یازدهمین مرحله از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، خانم طیبه سادات طباطبایی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت ولیّ عصر عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف عنوان کرد: یازدهمین مرحله از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه» برگرفته از جلد ۲۶ این تفسیر گرانقدر برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: این دوره غیرحضوری با هدف انس با معارف قرآن کریم از جلد ۲۷ تفسیر نمونه و طی ۶ مرحله برگزار شد.

طباطبایی افزود: سؤالات هر مرحله در سایت و کانال جامعه الزهرا سلام الله علیها بارگذاری شد و شرکت‌کنندگان پاسخنامه‌های خود را از طریق رایانامه اداره قرآن وحدیث ارسال کردند.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان این دوره می‌توانند در ادامه طرح به مطالعه جلد ۲۶ تفسیر نمونه بپردازند؛ همچنین پیوستن افرادی که از شرکت در این طرح بازمانده‌اند با ارائه پاسخنامه مراحل سابق همراه با پاسخنامه این دوره وجود دارد.

مدیر کل امور تربیتی با بیان اینکه مهلت ارائه پاسخنامه این مرحله تا ۲۵ اردیبهشت است، گفت: طلاب می توانند جهت دریافت دفترچه مراحل این دوره به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی مراجعه کرده یا از طریق سایت و کانال جامعه‌الزهرا علیهاالسلام سؤالات این مرحله را دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵  تماس بگیرید.

 

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =