یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ |١٦ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 18, 2019
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم

حوزه/ امام جمعه تبریز گفت: کمیته امداد امام خمینی یکی از نهادهای انقلابی است که از زمان تاسیس تاکنون منشاء اثر بوده و نیت خالصانه کارکنان آن در دست گیری از فقرا، نیازمندان واقعی جامعه را توانمند کرده است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، امروز در دیدار با شورای مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه این نهاد انقلابی با دور اندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب منشاء خدمات ارزشمند بوده است، گفت: خدمت در این نهاد مقدس و انقلابی بهترین عبادت است که اجر دنیوی و اخروی دارد.

وی افزود: حضور کمیته امداد امام خمینی در صحنه های مختلف خدمت رسانی به مردم باعث محبوبیت این نهاد مقدس شده که امداد رسانی در سیل اخیر یکی مصادیق بارز این حضور ارزشمند است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: خدمات اثرگذار کمیته امداد و همدلی و مشارکت این نهاد مقدس با موسسات خیریه در دستگیری از نیازمندان واقعی بخش دیگری از خدمات ارزشمند و قابل تقدیر این نهاد انقلابی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم تحت پوشش قرار دادن نیازمندان و فقرا را از سوی کمیته امداد و موسسات خیریه، گامی ارزشمند در راستای جامه عمل پوشاندن به شعار "تبریز شهر بدون گدا"  عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی یکی از نهادهای انقلابی است که از زمان تاسیس تاکنون منشاء اثر بوده و نیت خالصانه کارکنان آن در دست گیری از فقرا، نیازمندان واقعی جامعه را توانمند کرده است.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =