یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ |١٦ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 18, 2019
حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی

حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی در پیام تسلیتی گفتند: شهادت این روحانی خدمتگزار( حجت‌الاسلام قاسمی)را به حوزه علمیه همدان و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و علو مقام برای آن فقید سعید مسئلت می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، متن پيام تسليت حضرت آيت الله نوري همداني به مناسبت درگذشت شهادت گونه حجت‌الاسلام قاسمی طلبه همداني به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر شهادت مظلومانه حجت‌الاسلام قاسمی را دریافت نمودم؛ شهادت یکی از افتخارات روحانیت است که درطول تاریخ علمای بزرگ ما آرزوی این فوز عظیم را داشته‌اند.

بارها به آفت‌های فضای مجازی اشاره داشته‌ایم و نسبت به کنترل و بومی سازی آن تذکر داده‌ایم اما متاسفانه مسوولان مثل خیلی از مسائل دیگر از جمله بهبود وضعیت اقتصادی و غیره توجه نکردند.

اینجانب بطور جدی به مسوولان تذکر می‌دهم مشکلات فضای مجازی را حل کنید و نسبت به مشکلات مردم بی‌تفاوت نباشید؛ و مردم عزیز هم بدانند علماء و روحانیت در کنار آنان خواهد بود و اجازه جولان به عده ای که درپی تضعیف جایگاه رفیع روحانیت هستند و می‌خواهند بین اقشار مردم و روحانیون فاصله بیندازند نخواهد داد.

مردمِ دارالمومنین و انقلابی همدان با حضور گسترده خود در تشییع جنازه و مراسم فاتحه این روحانی شهید پیوند خود را با نظام و انقلاب و روحانیت محکم‌تر خواهند کرد.

شهادت این روحانی خدمتگزار را به حوزه علمیه همدان و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و علو مقام برای آن فقید سعید مسئلت می‌کنم.

حسین نوری همدانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =