سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ |١٨ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 20, 2019
راهپیمایی

حوزه/ مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی بعد از مراسم نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی هایی در سراسر کشور، حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی بعد از مراسم نماز جمعه با شرکت در راهچیمایی هایی ذر سراسر کشور، حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.

راهپیمایان با شعارهای «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «هیهات مناالذله»، «دولت انقلابی از برجام خارج گردد»، «توطئه جدیدی هرگز نگردد اجرا»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود»، و ... حمایت خود را تعلیق برخی تعهدات برجامی توسط جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

نمازگزاران تهرانی نیز از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب به را‌هپیمایی پرداختند و حمایت قاطع خود از بیانیه شورای‌عالی امنیت ملّی و تعلیق تعهدات برجامی به گوش جهانیان رساندند و و بر اقدام قاطعانه در برابر بدعهدی های دشمن تاکید کردند.

قطعنامه پایانی راهپیمایی :

بسم الله الرحمن الرحیم

(فلا تهنوا و تدعوا الی السلم و انتم الاعلون والله معکم و لن یترکم اعمالکم" (سوره محمد (ص)/ آیه35)

پس هرگز سست نشوید و (دشمنان را) به صلح (ذلت بار) دعوت نکنید درحالی که شما برترید، و خداوند با شماست و چیزی از (ثواب) اعمالتان را کم نمی کند(

حمد و ثنا ذات اقدس احدیت جل و علا را به شکرانه نعمت با فضیلت ولایت، نظام مقدس اسلامی و آغاز گام دوم حیات و بالندگی انقلاب اسلامی و عزت روزافزون ملت ایران در پرتو هدایت های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی و با درود به ارواح طیبه شهدای بلندمرتبه طریق حق و مقاومت، و بنیانگذار نظام اسلامی حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه، ما شرکت کنندگان در راهپیمایی گرچه انتظار داشتیم همزمان با خروج آمریکا از توافق نامه هسته ای، ایران هم مقتدرانه به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی برجام را آتش بزند، اینک ضمن اعلام حمایت از بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در راستای احقاق حقوق حقه ملت ایران و ضرورت توقف فوری تمامی تعهدات برجامی بدون اکتفا به موادی از آن با بانگ رسای توحیدی الله اکبر - خامنه ای رهبر - مرگ بر امریکا اعلام می نماییم:

1 - ضمن تجدیدمیثاق با آرمان های بلند امام راحل رحمت الله علیه و تجدیدبیعت با مقام معظم رهبری مدظله العالی، تقویت روحیه مقاومت و انقلابی گری برای حفظ نظام اسلامی را از اوجب واجبات دانسته، تاثیرناپذیری از وسوسه های دشمنان خارجی و خودباختگان داخلی - حفظ وحدت و انسجام ملی با تبعیت محض از منویات مقتدای عظیم الشان امت اسلامی را تنها راه غلبه بر دشمن عنود در جنگ ترکیبی شیطان بزرگ و اذنابش می دانیم.

2 - با تقدیر و سپاس از مجاهدت های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و قوای نظامی و انتظامی کشور، به سران آمریکا خاصه رئیس جمهور احمق آن هشدار می دهیم که هرگونه تحرک و تهدید علیه ایران همیشه سرافراز، با واکنش قاطع و مشت آهنین جوانان این سرزمین روبرو می شود و دشمن را با شکست مفتضحانه سنگینی به خاک مذلت خواهیم نشاند.

3 - باتوجه به بی اثر شدن معاهده برجام و اثبات چندباره بدعهدی طاغوت اعظم و غیرقابل اعتماد بودن کشورهای اروپایی، تقویت بنیه اقتصادی کشور با رونق تولید و تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، توقف کامل اجرای یک طرفه تعهدات جمهوری اسلامی ایران در توافقنامه نقض شده موسوم به برجام و خروج کامل از این معاهده در صورت بدقولی و عهدشکنی کشورهای اروپایی را امری قطعی قلمداد و مصرانه خواهانیم.

4 - ملاک عمل قراردادن منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی - بی اعتمادی مطلق به بیگانگان - تسلیم نشدن در برابر زیاده خواهی های استکباری مجامع بین المللی از جمله سند ننگین 2030 و اف ای تی اف (FATF) - اقدام جهادی در برابر آرایش جنگی دشمن و مقابله قاطع با پدیده شوم تورم و گرانی و پرهیز از اشرافی گری را مطالبه به حق و جدی ملت از مسئولین می دانیم.

5 - شرکت در این راهپیمایی به منزله اعلام حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در برابر تشدید توطئه های رذیلانه و تهدیدات شیطان بزرگ آمریکا و مزدوران منطقه ای آن و حمایت از آغاز مقابله نهادهای مسئول با عهدشکنی و بدقولی کشورهای طرف مذاکره هسته ای بوده و برداشتن گام های جدی و اقدام قاطعانه بدون عقب نشینی از مواضع تا شکست مفتضحانه امریکا و اذنابش را خواهانیم.

والسلام علیکم و رحمله الله و برکاته.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =