دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ |۲۳ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Feb 17, 2020
دیدار امام جمعه و مدیر مدرسه علمیه اسلام آباد غرب از خانواده روحانی شهید همدانی

حوزه/ امام جمعه، مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) و رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلام آباد غرب با خانواده شهید روحانی همدانی دیدار و از آنان دلجویی کردند.

حجت الاسلام کرمی نیا، مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمانشاه، در رابطه با این دیدار با بیان اینکه شهادت حجت الاسلام مصطفی قاسمی اوج مظلومیت و ساده زیستی خانواده شهید را در مقابل دید همگان به نمایش گذاشت، گفت: تبلیغات منفی علیه حوزه های علمیه و روحانیت، توسط دشمنان اسلام سابقه ای به درازای تاریخ دارد و سلوک و رفتار شهدای روحانی، مهر تاییدی بر این مطلب می باشد.

وی با اشاره به اینکه دلجویی از پدر و برادر روحانی شهید در فضایی معنوی و صمیمانه صورت گرفت افزود: در این دیار از نزدیک با سادگی و مظلومیت والدین و خانواده شهید مواجه شدیم.

حجت الاسلام کرمی ادامه داد: شهید قاسمی با عبادات استیجاری جهیزیه دخترش را تهیه کرده بود؛ در واقع خداوند او را گلچین کرد.

وی با اشاره به اشاره به اینکه سادگی و پاکی در خانواده شهید قاسمی موج می زد، ابراز داشت: برادر شهید می گفت: مصطفی همیشه خندان بود و حاضر نبود کوچکترین ظلمی و حق الناسی انجام بدهد و از کودکی مراقب بود همیشه رضای خداوند را بجا بیاورد. مطمئنم اگر همان قاتل از نزدیک با ایشان برخورد می کرد حاضر نبود کوچکترین اخمی به شهید انجام بدهد؛ چون خوش اخلاق و مهربان بودند.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب ادامه داد: مسببین جوسازی رسانه ای در فضای مجازی بدانند که به علت پیاده نمودن دسسیسه منافقین، در ریختن خون این روحانی شهید شریک و سهیم هستند.

حجت الاسلام کرمی نیا در پایان گفت: پس از دیدار و دلجویی از خانواده روحانی شهید همدانی برای قرائت فاتحه و ادای احترام به راه و آرمان خونین شهدا بر سر تربتش حاضر شدیم.

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =