جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ |٢٠ محرم ١٤٤١ | Sep 20, 2019
نوجوان مسلمان در راه مسجد دوبلین به ضرب چاقو کشته شد

حوزه/ نوجوان مسلمان ۱۸ ساله در شهر دوبلین پایتخت ایرلند، هنگامی که از نماز جماعت بازمی گشت با گروهی از اراذل و اوباش مواجه شده و در اثر ضربات چاقو جان خود را از دست اداد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از mirror، عظام روغراجی ، 18 ساله هنگامی که از نماز مغرب در مسجدی در شهر دوبلین، پایتخت جمهوری ایرلند به سمت منزلش بازمی گشت، با گروهی از اراذل و اوباش مواجه شد و در اثر جراحات وارده از ضربات چاقو جان داد. این حادثه هولناک در پارک فینزبری در دوندرام دوبلین به وقوع پیوست.

پلیس تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده است، در این میان جامعه اسلامی، امشب مراسمی برای ادای احترام به یاد و خاطره این نوجوان مسلمان در مسجد سوفی در دوبلین برگزار می کنند.

سخنگوی بنیاد سوفی ایرلند در بیانیه ای اعلام کرد: هم اکنون اخبار ناراحت کننده و تلخ درباره برادر جوان مان عظام را دریافت کردیم که توسط گروهی اراذل و اوباش شب گذشته در پارک دندروم جان خود را در اثر ضربات چاقو از دست داد.

در این بیانیه آمده است: وی جوانی مهربان، شاداب و مودب بود و همیشه لبخند به لب داشت. او جوان باهوش، بااستعداد و بلندپرواز بود که آرمانش این بود که یک کارآفرین موفق شود.

 

 مقامات پلیس ایرلند ضمن بیان اینکه تحقیقات در این زمینه آغاز شده، از شاهدان احتمالی خواسته اند پاپیش بگذارند. حادثه در حوالی ساعت 8:10 به وقوع پیوسته و تحقیقات آغازین نشان می دهند که شماری از مردم در آن زمان در حوالی محل حضور داشته اند.

   

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =