پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ |٢٠ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 22, 2019
حجت الاسلام قریشی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی در دیدار اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران، گفت: باید قدر این موقعیت را که با تلاش شما پرجم جمهوری اسلامی ایران در میادین جهانی به اهتزار در می‌آید، بدانید و با تلاش و کوشش نام فوتبال ایران را در جهان ارتقاء دهید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از ارومیه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امروز در نشست صمیمی با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران با اشاره به اهمیت ورزش و جایگاه آن در بین جوانان اظهار داشت: باید قدر این موقعیت را که با تلاش شما پرجم جمهوری اسلامی ایران در میادین جهانی به اهتزار در می‌آید، بدانید و با تلاش و کوشش نام فوتبال ایران را در جهان ارتقاء دهید.

امام جمعه ارومیه افزود: شکرگزاری بر نعمت خدای متعال موجب نزول نصرت الهی بر انسان نازل می‌شود و این امر وسعت روحی و آوازه جهانی همراه با موفقیت روز افزون را نصیب انسان خواهد کرد.

وی ادامه داد: علی رغم تمرین خوب باید به این مسئله باور داشته باشید که کارساز اصلی خدای متعال است و اگر اراده خدا در امری نباشد کاری صورت نمی‌گیرد، لذا در میادین ورزشی همیشه توکل به خدا را سر لوحه کار خود قرار دهید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی افزود: احترام به پدر و مادر و بوسیدن دست آن‌ها از عوامل مؤفقیت انسان است و هر اندازه به پدر و مادر خود احترام گذاشته و آن‌ها را عزیز بداریم خدای متعال به همان اندازه به ما عزت داده و ارزش ما را متعالی می‌کند و لذا رضایت و دعای خیر پدر و مادر قبل از وارد شدن به میادین ورزشی موجب موفقیت خواهد شد.

در پایان این نشست مدیر تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ضمن ارائه گزارشی از موفقیت‌ها و تمرینات این تیم ارائه کرد و در انتها نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و مدیر تیم ملی فوتسال یادبود های ارزنده ای را تقدیم یکدیگر کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =