پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ |٢٠ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 22, 2019
سند ۲۰۳۰

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین شمس با انتقاد از اتفاقات اخیر مدارس و پخش کلیپ های ضدارزشی، گفت: مشخص نیست که چرا برخی مسئولان از سند شرم آور۲۰۳۰ حمایت می کنند؟.

حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»از یزد، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب نسبت به عدم اجرایی شدن سند 2030در کشور تذکرات لازم را به مسئولان داده اند، گفت: علت حمایت برخی مسئولان از این سند که هویت و ارزش های اسلامی نسل جوان را نشانه گرفته، مشخص نیست.

مدیر حوزه علمیه یزد با تاکید بر اینکه بدون شک دشمن با این سند به دنبال اهداف شوم خود در جمهوری اسلامی است، افزود: این اهداف شوم چهل سال است که توسط دشمن طرح ریزی می شود تا نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرد و در طول این سال ها ما در کشور چیزی ندیدیم که آنها چیزی را برای پیشرفت و رشد جمهوری اسلامی بخواهند بلکه همیشه در کارهایشان نیرنگ و فریب موج می زند.

وی به حمایت های قاطع برخی از مسئولان در کشور از سند 2030 اشاره و خاطر نشان کرد: نیازی نیست که ما در موردی سندی که می خواهد ارزش های والای اسلامی و معنویت را از کشور ما دور کند بحث داشته باشیم، بلکه باید هوشیارانه در این زمینه ها برخورد شود و بتوانیم هویت اصلی خود را حفظ کنیم نه اینکه خودمان هم همراه آنها باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین شمس در پایان تاکید کرد: شکی در آن نیست که سند 2030 با فرهنگ و ارزش های اسلامی کشور ما مغایرت دارد و ما نباید خواسته های دشمن را پیاده سازی کنیم بلکه باید به بهترین شکل در مقابل توطئه های شوم آنها ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/313/23

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =