یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ |٢٣ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 25, 2019
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی

حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اگر همه به وظایف خود عمل کنند به جامعه تمدنی نوین مدنظر مقام معظم رهبری سریع تر دست خواهیم یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین محمدقمی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقرالعلوم(ع) در قم، با اشاره به اینکه امروز همه موظف به تلاش در جبهه فرهنگی کشور هستند، اظهارداشت: در این شرایط باید آرایش جنگی داشته باشیم و در راستای زیست بوم فرهنگی جامعه همت مضاعف به خرج دهیم تا اسلام ناب را به مردم عرضه کنیم و منشأ اراده جمعی برای مبارزه تمدنی باشد و در این راستا وظایف ویژه به عهده پژوهشکده باقر العلوم (ع) است.

وی با اشاره به هم افزایی جریان فرهنگی انقلاب، اظهار داشت: به اندازه جایگاه پژوهش برای آن هزینه نمی‌شود و سازمان تبلیغات اسلامی یک سازمان وسیع به لحاظ وظایف و محدود به لحاظ بودجه است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه پژوهش به زمان نیاز دارد و پس از مدتی برکات و ثمرات آن آشکار می‌شود، گفت: امیدواریم در دوران ریاست جدید پژوهشکده تبلیغ و مطالعات اسلامی باقر العلوم (ع) در مدت زمان کوتاه، شاهد برکات و ثمرات این مرکز علمی و همگرایی با سایر سازمان‌ها باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین قمی افزود: اینکه پژوهش باید ناظر به تبلیغ باشد حرف تازه‌ای نیست، بلکه حرف‌های مهم‌تری هم وجود دارد که به فرمایش مقام معظم رهبری اساساً همه پژوهش‌های حوزه باید برای تحقق و اقامه سمت و سو پیدا کند.

وی تأکید کرد: باید اتفاق مهم، مؤثر و متناسب با سخنان مقام معظم رهبری رقم بخورد؛ سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جریان قوی و نیرومند انقلابی بیشتر تقویت شود تا به سمت آفاق تمدنی گام برداریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اگر همه به وظایف خود عمل کنند به جامعه تمدنی نوین مدنظر مقام معظم رهبری سریع تر دست خواهیم یافت.
انتهای پیام  313/17

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =