سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ |١٧ محرم ١٤٤١ | Sep 17, 2019
قرآن

حوزه/ معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه قم گفت: این موسسه علمیه با ارائه آثار قرآنی طلاب در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، حضور یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، الهام خاضعی نیا در حاشیه حضور در نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که در محل سالن همایش های غدیر قم در حال برگزاری است، با اشاره به برپایی این نمایشگاه در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این نمایشگاه با توانمندی کار خود را آغاز کرده و در طول چند سالی که در تهران برگزار می شد می توان اذعان کرد که این نمایشگاه بیشتر به تهران اختصاص داشت و آمد و شد در این ایام برای مردم مشکل بود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای قرآنی در قم از موقعیت عالی برخوردار است و مردم می توانند به آسانی از جدیدترین دستاوردهای قرآنی باز دید کنند.

معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه در خصوص چگونگی حضور این مؤسسه در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، گفت: این موسسه در سه سطح ۲, ۳ و ۴ به آموزش طلاب می پردازد که آثار قرآنی این طلاب در قالب پایان نامه در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

وی اضافه کرد: در طول ۱۰ سال اخیر طلاب از ۹۰۰ پایان نامه دفاع کردند که از این تعداد پایان نامه، حدود ۴۰۰ اثر به موضوعات قرآنی اختصاص دارد و منتخب این آثار در این نمایشگاه به معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

خاضعی اضافه کرد: نشست های تخصصی قرآنی با موضوعات گوناگون برای طلاب در موسسه برگزار شده است و علاوه برآن مقالات قرآنی داشتیم که طلاب این موسسه به نوشتن آنان اهتمام داشتند.

وی افزود: مقالاتی که در همایش علمی آیت الله فاضل شرکت کرده بودند هم در قالب کتاب در دست انتشار است و در همایش دیگری که به همین مناسبت برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =