سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ |١٧ محرم ١٤٤١ | Sep 17, 2019
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی رستمی - مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: جلسه سالانه رهبر حکیم انقلاب با دانشجویان از رسته جلوه‌گاه های رویش انقلابی است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت‌ الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها، در صفحه اینستاگرام شخصی خود با اشاره به دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رهبر معظم انقلاب نوشت: تاریخ چهل ساله انقلاب چه در فرازهای بلند و چه در نشیب‌های درس‌آموزش ریزش‌های مهم و رویش‌های سترگی داشته است، ریزش هایی که برای یاران انقلاب آه و حسرت و اندوه و البته عبرت به همراه داشته است و رویش‌هایی که قوت قلب و اطمینان‌بخش و امیدوارکننده بوده‌اند.

چه بسیار سیاسیون پر سابقه ای در برنگاههای مهم دچار لغزش شده اند  و چه انبوه جوانان دلداده امام و انقلاب که از بستر سختی ها و ابتلاها روییده اند.

اگر بزرگی نام ریزش‌ها گاهی نگران‌کننده بوده است، تماشای خلوص و عقلانیت رویش‌ها تسکین‌دهنده است.

جلسه سالانه رهبر حکیم انقلاب با دانشجویان از همان رسته جلوه‌گاه های رویش است.

آنها که امروز نگران ریزش و خستگی‌های عده‌ای فرتوت و خودباخته و کاسب ترس هستند چشم و گوششان به انتهای خیابان فلسطین باشد تا رویش‌ها راببینند.پ

ببینند که چگونه جوانان آرمان‌خواه و انقلابی چونان انقلابیون سال ۵۷ عاقلانه و عاشقانه از عهد و پیمان امت و امام می گویند و در دوره ترس‌فروشی‌ها امید به آینده را فریاد می‌زنند.

و گلایه از نامرادی‌ها را نزد پدر فرزانه‌مان می‌برند و بنگرند که پاسخ‌های او به سوالاتشان چگونه از بن‌‌بست‌های فکری و سیاسی جامعه گره گشایی می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =