جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ |۲۹ جمادی‌الاول ۱۴۴۱ | Jan 24, 2020
آزادسازی خرمشهر

حوزه/ نماینده ولی فقیه در ‌آذربایجان‌شرقی به مناسبت ایام آزادسازی خرمشهر به دیدار مادر شهیدان باغبان نوین و جانباز علمیات بیت المقدس جعفر بهرامی رفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در منزل خانواده شهیدان باغبان نوین و دکتر جعفر بهرامی جانباز عملیات بیت المقدس حضور یافت.

نماینده ولی فقیه در استان دردیدار با این خانواده ها با بیان اینکه دشمن اصلا باور نمی کرد که روزی خرمشهر آزاد شود، گفت: ارتش بعث عراق حتی نام شهرهای خرمشهر و دیگر مناطق اهواز را تغییر داده بود، اما به برکت خون پاک شهیدان و ایثارگری رزمندگان اسلام خرمشهر آزاد شد. 

وی اقتدار امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهیدان دانست و افزود: اگر امروز دشمنان از خواسته های خود عدول می‌کنند به خاطر پیشرفت های روز افزون نظام اسلامی در همه عرصه ها است و سران استکبار چاره‌ای جز عقب نشینی و تغییر لحن گفتار در برابر ایران ندارند.

خانواده شهیدان باغبان نوین یکی از فرزندان خود را در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر تقدیم نظام و انقلاب کرده است و همچنین از این خانواده یک شهید و ۳ فرزند به درجه جانبازی نائل آمده اند.

همچنین دکتر بهرامی علاوه بر اینکه خود در عملیات بیت المقدس به درجه جانبازی نائل آمده است ۲ برادرش هم در جنگ ۸ ساله ایران و عراق به شهادت رسیده اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =