دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ |٢٤ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 26, 2019
حجت‌الاسلام سید حسن موسوی

حوزه/ امام جمعه کلیبر در آیین غبارروبی مزار مطهر شهدا گفت: امروز وظیفه‌داریم دلاور مردی رزمندگان در آزادسازی خرمشهر را به‌عنوان یک الگو برای جوانان و نسل آینده تبیین کنیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام‌ سید حسن موسوی در مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدا به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد اظهار داشت: سوم خرداد، یادآور ایثار شهیدان، استقامت ملت ایران، شجاعت فرماندهان و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان خمینی کبیر (ره) است.

وی با بیان اینکه خرمشهر را با یاری خداوند و باجان فشانی شهدا و ایثار رزمندگان عزیزمان از چنگال استکبار جهانی آزاد کردیم، افزود: خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در طرح عملیاتی غرورآفرین و به دست توانای مردم خداجو و مؤمن، با اقتدا به مولای متقیان (ع) و با رمز «علی ابن ابیطالب (ع)» به نام مقدس «بیت‌المقدس» ظهور کرد.

امام جمعه کلیبر تأکید کرد: با این آزادسازی به همه یاوه‌گویان جهانی فهماندیم که انقلاب اسلامی با یاری خداوند و غیور مردان ایران اسلامی زیر بار هیچ ظلمی نخواهیم رفت.

حجت‌الاسلام‌ موسوی بیان داشت: امروز بار دیگر با شهدای والامقام خود عهدمی بندیم تا رسیدن به هدف نهایی خود که همان سپردن این انقلاب به صاحب اصلی آن از راه و هدفمان به‌هیچ‌عنوان کوتاه نخواهد آمد و راه شهدا را باقوت ادامه خواهیم داد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت‌المقدس خاطرنشان کرد: امروز وظیفه‌داریم این حماسه بزرگ و دلاور مردی رزمندگان را به‌عنوان یک الگو برای جوانان و نسل آینده تبیین کنیم.

امام جمعه کلیبر با تأکید بر لزوم قدرشناسی شهدا و همچنین خانواده‌های معزز آنان خاطرنشان کرد: ایمان مستحکم، اراده پولادین، ایثار و فداکاری خانواده‌های شهدا، آن‌چنان پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم کرده است که هیچ طوفانی قدرت ایجاد خلل در این بنیان رفیع را ندارد.

حجت‌الاسلام‌ موسوی 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =