پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ |١٩ محرم ١٤٤١ | Sep 19, 2019
تصاویر/ دیدار جمعی از فعالان رسانه ای تشكل های دانشجویی با آیت الله العظمی نوری همدانی

حوزه/ امت اسلامی باید با شکوه و عظمت در روز قدس شرکت کنند و نفرت خود را از آمریکا که سرکرده استکبار و صهیونیست ها است نشان دهند.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، حضرت آیت الله نوری همدانی  در پیامی با تاکید بر حضور پرشور امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس، روز قدس امسال را از سالهای قبل حساس تر دانستند.

ایشان افزودند: مسلمانان جهان باید با شکوه تر، قدرت، وحدت و اجتماع بیشتری در این راهپیمایی شرکت کنند.

حضرت آیت الله نوری همدانی تاکید کرده اند : آمریکا یعنی سردمدار مستکبران جهان افزون بر این که می خواهد قدس را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار دهد، در صدد تقسیم کردن سرزمین فلسطین است.

ایشان ادامه دادند: آمریکا می خواهد جایگاه غده سرطانی رژیم صهیونیستی را محکم کند.

معظم له با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی حرکات مذبوحانه انجام می دهد، تصریح کرده اند : صهیونیست ها از همه نظر ضعیف شده اند و مسلمانان جهان با اعلان این که سقوط اسرائیل نزدیک است باید به صورت جدی یا این غده سرطانی مقابله کنند.

ایشان عنوان کردند: امت اسلامی باید با شکوه و عظمت در روز قدس شرکت کنند و نفرت خود را از آمریکا که سرکرده استکبار  و صهیونیست ها است نشان دهند.

حضرت آیت الله نوری همدانی تاکید کرده اند: مسلمانان مطمئن باشند که اسرائیل غاصب روزهای آخر را می گذراند و نفس های  آخر را می کشد، از این رو باید با قدرت به میدان بیاییم و عظمت و قدرت اسلام را به تمام جهان نشان دهیم.

 معظم له همچنین ابراز امیدواری کردند که إن شاء الله امسال سال سقوط و نابودی رژیم صهیونیستی باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =