چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ |٢٣ صفر ١٤٤١ | Oct 23, 2019
خیریه کریسمس در بریتانیا، هدایای عیدفطر به کودکان مسلمان بیمار فرستاد

حوزه/ یک خیریه انگلیسی با نام «سکرت سنتا» با الهام از کمک های سخاوتمندانه مسلمانان، به فرستادن ۷۵۰ کیسه اسباب بازی و هدایای مختلف برای کودکان مسلمان بیمار بستری در بیمارستان ها اقدام کرد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»  خیریه انگلیسی «سکرت سنتا» که در ایام کریسمس به کودکان نیازمند هدیه می فرستد اعلام کرد که به مناسبت عید سعید فطر به صدها کودک و نوجوان مسلمان بیمار و بستری در بیمارستان ها در سرتاسر بریتانیا کادوی عیدی می فرستد.

این سازمان خیریه اعلام کرد که 750 کیسه اسباب بازی و هدایای مختلف به کودکان مسلمان در شهرهای مختلف بریتانیا از بلاک برن گرفته تا لانگشایر می فرستد و 520 نفر نیز هدایای کریسمس دریافت  خواهند کرد.

فیل بولدینگ برگزارکننده این کمپین گفت: سخاوتمندی فوق العاده باورنکردنی جامعه اسلامی محلی بریتانیا الهام بخش ما برای آغاز کمپین مشابه بود.

بولدینگ توضیح داد: 300 بسته نیز برای کودکان آسیب دیده و بیمار فرستاده شده و 50 بسته نیز برای خانه های سالمندان مسلمانان ارسال می گردد.

این مسئول خیریه ضمن بیان اینکه قرار است جشنی نیز به مناسبت عید فطر در روز جمعه 7 ژوئن برگزار شود گفت: ما می خواستید که جبران الطاف مسلمانان را کرده باشیم، زیرا آن ها همیشه به خیریه ما کمک های فوق العاده سخاوتمندانه ای کرده اند که دلایل آن بشردوستانه بوده است.

 

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =