چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ |١٨ محرم ١٤٤١ | Sep 18, 2019
کد خبر: 494362
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
حجت الاسلام و المسلمین عبادی

حوزه/ شکوه اسلام در مناسک حج است، اما در عین حال روح این عبادت در لبیک آن خوابیده است.

به گزارش خبرنگار «حوزه» در بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی  پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارگزاران حج و زیارت استان اظهار کرد: امید است خداوند سایه شوم صهیونیست ها را از قدس عزیز و سایه ننگ سعودی ها را از بیت الحرام کم کند و فرصتی به مسلمانان دهد که حج ابراهیمی را آنچنان که باید انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه نقش اصلی حقیقت انسان، روح انسان است، افزود: عبادت هم به مانند بسیاری از امور دیگر و همچنین خود انسان دارای روح و جسم است، نماز تنها رکوع و سجود نیست زیرا آنچه کارساز می باشد روح نماز است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: شکوه اسلام در مناسک حج است، اما در عین حال آن روح این عبادت در لبیک آن خوابیده است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: مدیریت، کار پر زحمت و سختی است زیرا با انواع و اقسام سلیقه ها، درست اداره کردن بسیار ارزشمندی است اما در کنار اداره انواع مسائلی که امروز وجود دارد حتما باید مدیریت معنوی که این مجموعه هنگامی که از سفر حج برمی گردد با دست پر بر گردد، مد نظر قرار گیرد.

وی گفت: باید از بسیاری اهرم ها، تجربیات و نظرات بزرگان استفاده کرد تا کاروان ها گرفتار مسائل جنبی و انحرافی نشوند و این روح مدیریت است.

 

انتهای پیام/ط

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =