جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ |٢٠ محرم ١٤٤١ | Sep 20, 2019
زندگینامه   فرمانده ایرانی لشکر زینبیون

حوزه/ روایت داستانی زندگی شهید مدافع حرم محمد جنتی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر میشود.

خبرگزاری «حوزه»،روایت داستانی زندگی شهید مدافع حرم محمد جنتی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

فرمانده دلاور جبهه مقاومت اسلامی، محمد جنتی ملقب به “حاج حیدر” دو سال پیش در نبرد با پیاده نظام های استکبار جهانی و تکفیری ها در سوریه به قافله پر افتخار شهیدان پیوست.

نبوغ و استعداد شهید جنتی در برقراری تعامل و ارتباط با نیروهای نهضتی یکی از وجوه شخصیتی این شهید عزیز است که با مطالعه کتاب با گوشه هایی از ماموریت های نهضتی آشنا می شوید.
گاهی همراه با شهید جنتی پای جلسه درس اخلاق حاج اسماعیل دولابی می نشینید و گاهی با حیدر فاطمی بعد از یک عملیات آزادی نبل والزهراء جویای حال نیروی سوری می شوید که پدرش را از دست داده و نیاز به تسلی خاطر دارد. حضور در مناطق مختلف عملیاتی در سوریه و همراهی با دوستان در زیارت عتبات در عراق گوشه هایی از این کتاب است.

این فرمانده مدافع حرم نوزدهمین فرزند از خطه آذربایجان که فدایی دفاع از حرم عقیله اهل بیت(ع) می شود و پیش از این نیز طی سال های اخیر بارها برای نبرد با گروه های تکفیری به سوریه اعزام و چندین بار در درگیری ها مجروح شده بود.
این شهید سرافراز اهل روستای “دیزج خلیل” از توابع شهرستان شبستر می باشد.

پیکر مطهر شهید جنتی بعد از گذشت ۲ سال از زمان شهادت، به تازگی تفحص شده و به آغوش میهن باز گشته و روز چهارشنبه 22خرداد مراسم وداع با پیکر این شهید عزیز در حسینیه معراج الشهدا برگزار می گردد. همچنین مراسم تشیع پیکر مطهر شهید جنتی روز پنج شنبه 23خرداد از محل مسجد حجت زادگاهش برگزار می‌گردد.

روایت داستانی از زندگی فرمانده شهید مدافع حرم محمد جنتی به قلم توانای شهلا پناهی(نویسنده کتاب رفیق مثل رسول) به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =