پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ |٢٠ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 22, 2019
عتبات دانشگاهیان

حوزه/ رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی از ثبت‌نام بیست‌و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۸ خرداد در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام علی خدیوی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ثبت‌نام بیست‌ویکمین دوره عتبات عالیات دانشگاهیان ازطریق سایت labbayk.ir از ۱۸ خردادماه جاری آغاز شده و تا ۲۷ خردادماه ادامه دارد و قرعه‌کشی این دوره از سفر‌ها ۳۰ خرداد‌ماه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این دوره هم مانند دوره‌های گذشته، دانشجویان مجرد، متأهل، استاید و کارمندان هم می‌توانند به این سفر معنوی مشرف شوند، افزود: اعزام دانشجویان ازمردادماه سال جاری تا مهرماه ادامه خواهد داشت.

‌خدیوی در ادامه از اختصاص وام قرض‌الحسنه بانک ملت به دانشجویان عتبات عالیات خبر داد و افزود: دانشجویانی که علاقه‌مند به سفربه سرزمین عتبات عالیات هستند، می‌توانند از وام سه میلیون تومانی هوایی، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی زمینی و همچنین وام یک میلیون تومانی صندوق رفاهی دانشگاه بهره‌مند شوند.

رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: تاکنون حدود ۹۵ کاروان ۳۸۰۰ نفری از دانشگاهیان به عتبات عالیات اعزام شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =