شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ |٢١ محرم ١٤٤١ | Sep 21, 2019
انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد مبازه با مواد مخدر با حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا

حوزه/ مدیر جامعه الزهرا(س) ایجاد تفاهم جهت مبارزه با مواد مخدر را حرکتی رو به جلو عنوان کرد و گفت: امیدواریم این نوع فعالیت ها منجر به ایجاد جامعه ای پاک و منزه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، حجت‌الاسلام‌ سید محمود مدنی، مدیر جامعه الزهرا(س) پیش از ظهر امروز چهارشنبه 22 خردادماه 1398 در آئین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا(س) با بیان این که اعتیاد به مواد مخدر یکی از شایع ترین چالش های دنیای معاصر است، اظهار داشت: این معضل اجتماعی مشکلات بسیاری را برای دولت و مردم ایجاد کرده است.

 

وی افزود: ایران اسلامی به جهت انقلاب فرهنگی و نگاه دینی به مسائل اجتماعی و فرهنگی بر خود وظیفه می داند با چالش ها و آسیب های اجتماعی مبارزه کند و جامعه الزهرا(س) نیز به عنوان نهاد حوزوی و دینی این کشور آمادگی دارد در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر پیشگام باشد.

 

مدیر جامعه الزهرا(س) ایجاد تفاهم جهت مبارزه با مواد مخدر را حرکتی رو به جلو عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم این نوع فعالیت ها منجر به ایجاد جامعه ای پاک و منزه شود.

 

وی خاطرنشان کرد: آمادگی داریم در بحث آسیب های اجتماعی و دیگر مسائل فرهنگی، ظرفیت های جامعه الزهرا(س) را به کار بگیریم و در این راستا نیاز است آموزش های لازم به مبلغان خواهر در زمینه آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد داده شده و منابع مفیدی در اختیار آنها قرار گیرد.

 

حجت الاسلام مدنی تربیت کادر متخصص در عرصه مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی را امری ضروری دانست و تصریح کرد: امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه بتوانیم تأثیرگذاری خوبی را در سطح جامعه داشته باشیم.

 

وی با اشاره به فعالیت های جامعه الزهرا(س) گفت: در حال حاضر ۱۸ هزار طلبه در مقاطع لیسانس(سطح2)، ارشد(سطح3) و دکتری(سطح4) در این نهاد مشغول به تحصیل هستند و همچنین 1200 دانش آموز، 500 دانشجو و بیش از یکهزار کودک در مجموعه های آموزشی و مهدکودک جامعه الزهرا(س) در حال آموزش و تربیت هستند.

 

مدیر جامعه الزهرا(س) در پایان گفت: ظرفیت بالایی در جامعه الزهرا(س) وجود دارد و می تواند شبکه قدرتمند خوبی در خدمت نظام و انقلاب باشد.

 

گفتنی است، تفاهم نامه همکاری بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا(س) با هدف برنامه‌ریزی و اجرای مشترک طرح‌های پیشگیری، اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و توانمندسازی به همراه همکاری در برگزاری همایش‌های ۳۱۳/۶۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =