چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ |١٥ ربيع الأول ١٤٤١ | Nov 13, 2019
کتاب «غواص ها بوی نعنا می دهند»

حوزه/ غواص ها بوی نعنا می دهند روایت داستانی ۷۲ غواص لشکر «انصارالحسین(ع)» به قلم توانای حمید حسام توسط انتشارت شهید کاظمی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، این روز ها سالروز بازگشت و تشییع 175 شهید خط شکن غواص با دستان بسته است. به همین منظور کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند معرفی و یا شرایط ویژه توسط انتشارات شهید کاظمی عرضه می گردد.

جنگ را صورتی بود و سیرتی. صورت آن خون بود و آتش و باروت و باطن آن عشق و حماسه و عرفان. از این منظر اخیر بود که اکسیر خون و باروت و آتش، انسان کامل می آفرید. امروز بسیاری از سبکباران ساحل ها از آن همه موج توفنده اروند و کارون ساحل ثابت و آرامش را می بینند اما برای هر آنکه بر لوح دلش قیامت قامت غواص های کربلای ۴ نقش عشق زده است آن موج ها همه از زمزمه شور است و شیدایی و پرواز.

«غواص ها بوی نعنا می دهند» چشم اندازی است به بصیرت ۷۲ غواص کربلای اروند. روایت این حماسه دقیقا منطبق با واقعیتی است که در شامگاه چهارم دی ماه سال ۶۵ در منطقه عملیاتی کربلای ۴ اتفاق افتاد. این داستانواره برگرفته ای از خاطرات بازماندگان این حماسه عاشورایی است. فرمانده گردان غواصی گردان جعفر طیار برادر جانباز کریم مطهری، جانشین گردان برادر آزاده حاج محسن جامع بزرگ، همرزم صبور و آزاده حمید تاجدوزیان و سه تن از یادگاران بازگشته از اسارت گردان غواصی لشکر انصارالحسین.

کتاب «غواص ها بوی نعناع می دهند»، روایت داستانی 72 غواص لشکر «انصارالحسین(ع)» همدان، در 106 صفحه در قطع رقعی و به کوشش حمید حسام  توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir اقدام و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با تخفیف تهیه کنند.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =