جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ |٢٠ محرم ١٤٤١ | Sep 20, 2019
مباحثه ۱۱

حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت امیرالمومنین(ع) خرم آباد از برگزاری کلاس های تقویتی دروس حوزه در این مدرسه خبر داد .

حجت الاسلام حیدر دوستی فر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خرم آباد با بیان این که ظرفیت پذیرش طلبه برای سال تحصیلی جدید در مدرسه سفیران هدایت امیرالمومنین(ع) خرم آباد حدود 20 نفر اعلام شده است، گفت: در پذیرش طلاب، کیفیت محوری مدنظر است و تلاش خواهد شد تا افراد مومن، انقلابی و مستعد جذب شوند .

وی با اشاره به این که مدرسه سفیران هدایت امیرالمومنین(ع) خرم آباد تنها مدرسه حوزوی تخصصی استان لرستان است، بیان داشت: در این مدرسه طلاب علاوه بر فراگیری دروس و علوم حوزه، دوره های تخصصی تبلیغ شامل فن بیان و خطابه، روانشناسی تبلیغ متناسب با اقشار مختلف، نحوه تبلیغ در جامعه و ... را نیز فرا خواهند گرفت .

مدیر مدرسه سفیران هدایت امیرالمومنین(ع) خرم آباد در ادامه با اشاره به اینکه در طول تابستان طلاب علاوه بر تبلیغ در سطح شهر به مرور دروس حوزه نیز مشغول هستند، خاطر نشان کرد: پس از اتمام امتحانات پایان سال کلاس های تقویتی برای طلاب متقاضی و علاقمند در دروس مختلف در این مدرسه برگزار خواهد شد .

حجت الاسلام دوستی فر در پایان با اشاره به اینکه طلاب باید با شور و انگیزه در راستای تهذیب نفس و فراگیری علوم حوزه کوشا باشند، تصریح کرد: طلاب باید قدر جایگاه و رسالت تبلیغی خود را بدانند و در همه حال با اخلاص و سعه صدر ، مطالعه و تحقیق و همچنین تسلط بر علوم روز پاسخگوی سوالات و شبهات مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های گوناگون باشند .

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =