جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ |٢١ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 23, 2019
آیت الله نعیم آبادی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، طی پیامی سرنگون کردن پهپاد متجاوز ایالات متحده آمریکا را نشانی بر سست بودن خانه عنکبوتی آمریکا دانست و از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی، طی پیامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت سرنگون کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی تشکر ویژه کرد.

متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی: «وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ» (الانفال/٦٠).

خبر اقدام تحسین برانگیز پاسداران انقلاب اسلامی در منکوب کردن رژیم خبیث آمریکا با منهدم کردن پیشرفته ترین پهباد جاسوسی ایالات متحده، دل های هم میهنان غیور و مسلمانان و آزادگان و مستضعفان جهان را شاد کرد و دشمنان را در وحشت و حیرتی نو فرو برد و دیگر بار سستی خیره کننده خانه عنکبوتی دشمنان این مرز و بوم و این نظام الهی را بر همگان آشکار نمود، قال تعالی:«إنّ أوهنَ البیوت لَبیتُ العنکبوت» (العنکبوت/٤١).

امروز باید همه ما قدردان سپاه عزیز پاسداران انقلاب اسلامی باشیم. این قبیل اقدامات شجاعانه نیروی گرامی و انقلابی سپاه پاسداران، سبب اصلی کلید خوردن پروژه خبیثانه تروریست خواندن سپاه مبارک انقلاب اسلامی بوده، رمز غیظ دشمنان انقلاب نسبت به این نیروی مجاهد را وامی‌نماید.

اینجانب بر خود فرض می دانم از فرزندان عزیز و صالح و مجاهدم در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان هرمزگان به خاطر اقدام به جا، به هنگام و مدبرانه و هوشمندانه در نابودی پهباد جاسوسی آمریکا برفراز آب های نیلگون خلیج فارس تشکر ویژه داشته باشم و برای همه آن گرامیان و مجاهدان آرزوی موفقیت و سربلندی در عرصه های مختلف مبارزه با دشمنان این مرز و بوم را دارم. باشد که این مجاهدت ها و تلاش ها زمینه های ظهور منجی و موعود امم حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه را فراهم آورد.

غلامعلی نعیم آبادی

۱ تیرماه ۱۳۹۸»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =