جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ |١٧ ربيع الأول ١٤٤١ | Nov 15, 2019
صفایی بوشهری

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر اینکه بنیادی ترین مرکز تولید اقتدار نظام آموزش و پرورش است، گفت: اقتدار یک کشور به معادن اورانیوم و طلا آن نیست بلکه انسان هاست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از بوشهر،‌ حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار دانش آموزان بسیجی و مسئولین اردوی جهادی، اظهار داشت: اگر بخواهید در ساختار جهانی، یک کشور مستقل و پیشرفته باشیم باید طبق اندیشه های اسلامی و انقلابی، مقاومت کنیم در این صورت قطعا پیروزی حاصل می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر اینکه انقلاب ما انقلاب عادی نیست، ادامه داد: انقلاب ما مثل انقلاب های کوبا و مصر نیست که محدود بوده و یا مثل گاندی  یک حرکت استقلال طلبانه علیه انگلیس باشد.

وی یادآور شد: کشورهای استعمارگر مثل آمریکا نگاه گانگسترانه سیاسی دارند، تحریم می کنند و می گویند هر کسی با ما در افتد با اشد مجازات با او برخورد می کنیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه انقلاب ما آمده نظم تحمیلی جهان را برهم بزند، بیان داشت: ایران یکی از استراتژیک ترین کشورها در منطقه است؛ ما انقلاب کردیم و در مقابله با تهاجم همه جانبه دشمنان از تمام طرح های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استفاده و  ایستادگی کرده ایم.

وی با تاکید بر اینکه بنیادی ترین مرکز تولید اقتدار نظام آموزش و پرورش است، گفت: اقتدار یک کشور به معادن اورانیوم و طلا آن نیست بلکه انسان هاست.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری با بیان اینکه برای تولید انسان ها باید امکانات داشته باشیم، افزود: بهترین نهاد برای کمک به مردم، بسیج و مخصوصا بسیج دانش آموزی است.

وی با اشاره به اینکه دوران جوانی دوران نشاط و شادابی بوده و جوان باید جوانی کند، تاکید کرد: دانش آموزان نباید ورزش در کنار تحصیل، تدین و تفریحات صحیح و باهم بودن را فراموش کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =