سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ |۳ جمادی‌الثانی ۱۴۴۱ | Jan 28, 2020
آیت الله شیخ عیسی قاسم

حوزه/ رهبر انقلابیون بحرین گفت: دغدغه امروز جمهوري اسلامي تنها براي كشور خود نيست و دغدغه جهان اسلام را دارد و قطعا در اين راه پيروز مي‌شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،آیت الله عيسي قاسم امروز در نشست بررسي مسائل بحرين كه در دانشگاه قم برگزار شد، عنوان كرد: نور ايمان انسان را به سمت سازندگي دنيا و خلاقيت جهت خدمت به مردم هدايت مي‌كند و بايد در دانشگاه كنار علم به موضوع ايمان نيز توجه ويژه شود.

 

وي افزود: علم به انسان قدرت مي‌دهد كه شرايط را تغيير دهد ولي اگر اين علم در كنار ايمان نباشد، به انسان ضرر مي‌رسانند؛ علم و ايمان بايد در كنار هم باشند تا باعث سازندگي شود و در دانشگاه قم ايمان و علم در كنار يكديگر است و اين بسيار ارزشمند است.

 

رهبر انقلابیون بحرین  با بیان این که عشق به جمهوری اسلامی ایران، در قلب آزادگان جهان است

 بيان كرد: آمريكا امروز با تمام جهالت و دشمني مي‌خواهد در هر عقلي، قلبي و تفكري حضور داشته باشد و در مقابل آن يك جمهوري مبارك به نام جمهوري اسلامي ايراني قرار دارد كه نه با زورگويي بلكه با اخلاص و بشر دوستي مي‌خواهد بر قلب‌ها، عقل‌ها و افكار نفوذ پيدا كند و اين يك جنگ تمام عيار است.

 

وي ادامه داد: ايران تصوير رحمت خداوند و قرآن است و امروز نقش مهمي در جهان اسلام دارد و اقدامات جمهوري اسلامي براي تمام جهان اثر بخش است؛ ايران براي پيروزي جهان اسلام و مقابله با زورگويي آمريكا در حال فداكاري است و هزينه اين فداكاري را مي‌دهد.

 

ايران هيچ نگراني براي تامين امنيت مرزهاي خود ندارد

آیت الله عيسي قاسم تصريح كرد: با قدرتي كه جمهوري اسلامي ايران دارد و با وجود رهبري عالم و مقتدر  در راس اين كشور، هيچ نگراني بابت مرزها و امنيت ايران وجود نخواهد داشت و دغدغه امروز جمهوري اسلامي تنها براي كشور خود نيست و دغدغه جهان اسلام را دارد.

 

وی گفت: دانشگاهيان و اساتيد دانشگاه مردان موثر در جنگ برابر سلطه امريكا هستند و اقدامات آنان بسيار ارزشمند است و اميدواريم جمهوري اسلامي در اين جنگ به پيروي كامل برسد كه پيروزي انقلاب اسلامي، در كل جهان اثر بخش است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =