چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ |١٩ ذو الحجة ١٤٤٠ | Aug 21, 2019
 آغاز ثبت نام دوره تربیت مدرس

حوزه/ مدیر اداره امور اساتید از آغاز ثبت نام دومین دوره تربیت مدرس ویژه طلاب ایرانی و غیرایرانی جامعه الزهرا خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری«حوزه» حجت‌الاسلام‌ مهدی رسولی‌نیا با اشاره به آغاز ثبت نام دوره تربیت مدرس در جامعه‌الزهرا  علیهاالسلام عنوان کرد: معاونت آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با هدف کشف و شناسایی افراد مستعد، تربیت و توانمندسازی آنان جهت تدریس در موضوعات علمی مختلف، شناخت شرکت‌کنندگان با مبانی علمی و فنون نوین تدریس، تأمین مدرّس جهت تدریس در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز همسو در داخل و خارج از کشور دومین‌ دوره تربیت مدرس را برای طلاب فارغ‌التحصیل ایرانی و غیرایرانی با حداقل مدرک تحصیلی سطح سه برگزار می‌کند.

مدیر اداره امور اساتید با بیان اینکه زمان ثبت نام در دوره تربیت مدرس از سه­شنبه ۱۱ تیرماه تا پنج­شنبه ۲۰ تیرماه است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه پذیرش تربیت مدرس به نشانی https://teacher.jz.ac.ir/مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از مدرسان خانم در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها و دیگر مراکز آموزشی خواهران و نیز نیاز به مدرسان توانمند و آشنا به روش‌های نوین آموزشی، از ضرور‌ت‌های برگزاری دوره تربیت مدرس است.

مدیر اداره امور اساتید بیان داشت: بانوان طلبه جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دوره و شرایط ثبت‌نام می‌توانند دفترچه راهنمای پذیرش دوره تربیت مدرس را دریافت و پس از مطالعه آن ثبت‌نام کنند.

 

 

۳۱۳/۳۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =